Dom

Największe targi branży budowlanej na Pomorzu Zachodnim Bud-Gryf & Home powracają!

Tekst Bud-Gryf & Home • Zdjęcia Bud-Gryf & Home

2022-02-16
Największe targi branży budowlanej na Pomorzu Zachodnim Bud-Gryf & Home powracają!

Wiosna to najlepszy czas na zmiany. Po dwuletniej przerwie pandemicznej ulubione targi budowlańców powrócą do Szczecina. Nowa jakość, nowe pomysły i nowa przestrzeń – w tym roku spotkamy się w Netto Arenie.

 

25-27 marca 2022 roku, tę datę już dziś warto zapisać w kalendarzach, bo to właśnie wtedy targi Bud-Gryf & Home powrócą na szczecińską scenę wystawienniczą. To będzie wydarzenie, na które już dzisiaj czeka cała branża budowlana, która przeżywa obecnie swoje złote czasy. Rynek remontowo-budowlany mimo ogólnego spowolnienia gospodarki wywołanego przez pandemię COVID 19 ma się bardzo dobrze. Polacy chętnie budują, remontują i urządzają, a firmy branżowe prześcigają się w coraz to ciekawszych ofertach.

 

Targi zostaną zorganizowane w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ul. Szafera. Nowa lokalizacja sprawi, że dojazd na targi będzie teraz jeszcze łatwiejszy. Podobnie jak w poprzednich latach do Szczecina przyjadą przedstawicie najlepszych materiałów budowlanych, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi. Każdy kto planuje remont lub budowę nowego domu podczas targów Bud-Gryf & Home znajdzie nie tylko dobre produkty, ale także garść porad, rozwiązań i mnóstwo inspiracji.

 

Do udziału w targach zachęcamy nie tylko odwiedzających zainteresowanych budową domu, ale również firmy z branży budowlanej oraz wykończenia i wyposażenia wnętrz – zostały jeszcze ostatnie wolne stoiska targowe. Na wystawców czeka różnorodna promocja: w gazetce targowej, na stronie internetowej targów, w wydarzeniu na Facebooku, w katalogu targowym, na scenie targowej, w konkursach czy podczas konferencji.

 

Targi Bud-Gryf & Home to jednak nie tylko oferta handlowa, a także wspólne majsterkowanie z gwiazdą targów. W tym roku poprowadzi je Wiesław Skiba - majsterkowicz, fachowiec, „złota rączka” – z branżą budowlaną związany od ponad dwudziestu lat. Zasłynął m.in. jako kierownik budowy w programie telewizyjnym „Dom Marzeń”, czy autor poradników dotyczących majsterkowania w „Dzień dobry TVN”. Jego kunszt można było podziwiać też na antenie Domo+ przy okazji remontów prowadzonych w programie „Home staging – mieszkania do sprzedania”. W tym roku będzie on gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem - warsztaty dla kobiet i nie tylko”. Swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał panie m.in. w nauce układania płytek czy prawidłowego przyklejania tapet.

 

W programie targów BUD-GRYF & HOME 2022 m.in.:

  • Prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych

  • Design, trendy, wiodący producenci mebli i wyposażenia wnętrz

  • Dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań

  • Nowinki branżowe

  • XIII Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“

  • Porady ekspertów, architektów, praktyków

  • Wystawy, konkursy, warsztaty

  • Spotkania z gwiazdą targów - Wiesławem Skibą

  • Strefa dziecięca

 

Przed nami 3 dni targów pełnych atrakcji, około 100 wystawców i przewidywane 9000 odwiedzających z Polski i zagranicy – do zobaczenia na targach Bud-Gryf & Home 2022!