Dom

Wykończenia

Nowa strona internetowa Arbiton

Tekst Arbiton • Zdjęcia Arbiton www.arbiton.com

2021-10-06
Nowa strona internetowa Arbiton

Arbiton, marka paneli winylowych HD Mineral Core oraz podkładów podłogowych pod panele laminowane i winylowe ma całkiem nową, intuicyjną stronę www. Pod adresem https://arbiton.com/ znajdziemy wszystkie informacje, które są potrzebne, by dobrze wybrać system podłogowy.

 


Nowa strona marki Arbiton pozwala w bardzo przyjazny sposób przeglądać produkty. Jednocześnie system sugeruje nam odpowiednie elementy uzupełniające.


„Przykładowo przeglądając panele winylowe w kolorze Dąb Preston system zasugeruje nam idealnie dobrane listwy przypodłogowe oraz podkład, który spełni nasze oczekiwania. Istotny jest także nowy układ karty produktu, który przekazuje wszystkie ważne informacje w bardzo atrakcyjnej formie” mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton.Na stronie arbiton.com dostępny jest także innowacyjny wizualizator podłóg, który pozwala użytkownikowi wgrać zdjęcie własnego pomieszczenia i obejrzeć jak będzie ono wyglądać z nową podłogą. Wizualizator Arbiton to jedno z najbardziej zaawansowanych tego typu narzędzi na rynku. Bezbłędnie rozpoznaje ściany, meble oraz przedmioty pozostawione na podłodze, dzięki czemu stworzona wizualizacja jest bardzo realistyczna. Już wkrótce z poziomu strony www będzie można także zamawiać próbki paneli podłogowych za jeden grosz. Wszystko po to by ułatwić użytkownikom wybór wymarzonej podłogi.

 


Nowa strona to także imponujący bank profesjonalnej wiedzy. W zakładce „ekspert radzi” znajdziemy fachową pomoc we wszystkich obszarach związanych w układaniem paneli winylowych, czy podkładów. Dział do pobrania zawiera katalogi, karty gwarancyjne i techniczne oraz instrukcje montażu.ARBITON to europejska marka podłóg winylowych i akcesoriów podłogowych obecna na rynku od 1994 roku.

 

 

 

 

 

***

Materiał promocyjny