Dom

Projekty

Odmień swoje wnętrze z PIXERS

2015-02-27
Odmień swoje wnętrze z PIXERS

W ubiegłym tygodniu odbyły się Targi Wnętrz HOME DECOR w Poznaniu. Wśród wystawców naszą szczególną uwagę zwróciła firma PIXERS. Zespół PIXERS, zgodnie ze swoją dewizą „Udomawiamy wnętrza!”, stworzył na kilku m2 efekt nowoczesnej aranżacji pokoju.

PIXERS  (www.pixers.pl) to sklep internetowy z największym na świecie katalogiem ponad 30 milionów ekologicznych fototapet, naklejek, plakatów i obrazów, które klienci mogą dowolnie personalizować i dostosowywać ich rozmiar do swoich preferencji. Wszystkie produkty drukowane są na wysokiej jakości materiałach. Wśród nich ciekawą nowością jest PIXERStick – trwały i matowy materiał samoprzylepny wielokrotnego użytku, dzięki któremu każdą dekorację można dowolnie przyklejać, odklejać i przechowywać do następnej okazji, a wybrane wzory wyglądają na ścianie naturalnie niczym malowidła. Zobaczcie przykładowe metamorfozy z użyciem produktów PIXERS: https://pixers.pl/blog/18785/10-najlepszych-metamorfoz-z-uzyciem-fototapet.

Na stoisku oglądać także moglibyśmy nową ofertę firmy PIXERS – TETREES (www.pixers.pl/tetrees). TETREES to nowoczesne meble modułowe do samodzielnego montażu, które klienci mogą zaprojektować, korzystając z konfiguratora online, w tysiącach kombinacji rozmiarów i kolorów. TETREES dają użytkownikom nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrza. Meble można okleić wybranymi wzorami lub wybrać swój ulubiony odcień drewna i kolory z palety RAL.