Dom

Porady

Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem

Tekst Hoover • Zdjęcia Hoover www.hoover.pl

2021-02-25
  Oczyszczacz powietrza Hoover chroni nas przed smogiem

Ostatnie badania polskich naukowców z Collegium Medicum UJ w Krakowie udowodniły, że smog, oprócz wielu innych szkodliwych efektów na nasze zdrowie, powoduje także alergię. Tym bardziej warto chronić się przed jego negatywnymi konsekwencjami. Rozwiązaniem jest innowacyjny oczyszczacz powietrza Hoover 3w1 H-PURIFIER 500, który skutecznie usuwa 99,97% wirusów, bakterii, cząsteczek smogu i alergenów. Ponadto, wyposażony w czujnik czadu i funkcję aromaterapii, dba o jakość powietrza i bezpieczeństwo w naszym domu.


 
Co to jest smog?
Smog to zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się mgły z dymem i spalinami. Niestety normy smogowe są w naszym kraju średnio dwukrotnie przekroczone. W niektórych przypadkach, zwłaszcza w okresie zimowym, zdarza się, że są one nawet sześciokrotnie wyższe. Czy dom chroni nas przed smogiem? Niestety nie. Jak zatem uchronić się przed negatywnymi jego konsekwencjami dla naszego zdrowia? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest innowacyjny oczyszczacz powietrza Hoover 3w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 500.

 

 


W jaki sposób oczyszczacz Hoover chroni nasze zdrowie?
Hoover 3w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 500 dedykowany jest szczególnie alergikom, posiadaczom zwierząt domowych i wszystkim tym, którzy chcą oddychać czystym powietrzem, wolnym od smogu i innych szkodliwych dla naszego zdrowia substancji. Pochłania on do 99,97% wirusów, bakterii, cząsteczek smogu i alergenów. Już po 10 minutach możemy się cieszyć czystym i świeżym powietrzem w pomieszczeniu o powierzchni do 22 m2. Okrągły kształt i system nawiewu 360° gwarantuje skuteczne oczyszczanie także większych przestrzeni.  Oczyszczacz, wyposażony w 3-stopniową filtrację, zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości nawet 0,01 mikrometra. Pierwsza warstwa filtra pochłania największe cząstki, takie jak kurz i sierść. Następnie filtr HEPA H13 likwiduje alergeny, roztocza, zarodniki pleśni, bakterie oraz pyły. Trzecia warstwa, z aktywnym węglem, pochłania zanieczyszczenia gazowe (VOC, NO2), dym papierosowy oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki inteligentnym czujkom urządzenie przez cały czas kontroluje jakość powietrza i monitoruje obecność pyłów zawieszonych (PM10, PM2,5) oraz lotnych związków organicznych.
Dla alergików bardzo przydatnym rozwiązaniem jest spersonalizowany profil alergiczny dostępny w aplikacji hOn. Możemy wybrać rodzaj alergenów, które nas uczulają, a aplikacja będzie monitorować ich obecność zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Jeśli wykryje je w powietrzu, automatycznie uruchomi specjalny tryb oczyszczacza, aby złagodzić uciążliwe objawy alergii.

 


 
Relaks, równowaga ekologiczna i bezpieczeństwo
Hoover 3w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 500 wyposażony jest także w funkcję aromaterapii. Możemy relaksować się w przyjemnej atmosferze olejków eterycznych H-ESSENCE, albo użyć naturalnej mieszanki H-BIOTICS opartej na prebiotykach, która skutecznie hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów przywracając równowagę ekologiczną wokół nas. Wystarczy zaaplikować dołączone do urządzenia substancje, a wbudowany dyfuzor uwolni kojące nasze zmysły i zdrowie zapachy. Co ważne, oczyszczacz powietrza Hoover dba także o nasze bezpieczeństwo. Wyposażony został w czujnik czadu, który monitoruje obecność tlenku węgla w powietrzu i uruchamia sygnał dźwiękowy jeśli jego poziom zostanie przekroczony. Możemy zatem spać spokojnie i nie martwić się o ewentualne zagrożenie zaczadzeniem. 


Wygodne sterowanie aplikacją
Oczyszczacz Hoover może być sterowany bezpośrednio przy pomocy panelu sterowania umieszczonego na szczycie urządzenia, ale także poprzez dedykowaną, wygodną aplikację na smartfona hOn. Urządzenie na bieżąco przesyła do niej informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić bieżącą jakość powietrza, nawet jak jesteśmy poza domem. Kolorowe pierścienie LED Ring, widoczne na samym urządzeniu, są także wyświetlane w aplikacji hOn i informują nas o jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Zielony kolor oznacza doskonałą jakość powietrza, żółty – zadowalającą, pomarańczowy – słabą, a czerwony – bardzo złą. Aplikacja udostępnia również dane na temat jakości powietrza na zewnątrz. Dodatkowo pozwala na wygodne sterowanie urządzeniem z dala od domu, zarządzanie funkcją dyfuzora czy ustawianie jednego z czterech trybów pracy urządzenia. W trybie automatycznym urządzenie samodzielnie dostosowuje moc do aktualnej jakości powietrza. Bardzo cichy (21dB) tryb nocny zapewnia intensywne oczyszczanie powietrza podczas snu. Tryb maksymalny idealnie sprawdzi się do usuwania dymu papierosowego, czy zapachu potraw. A tryb alergii na pyłki uruchomi się automatycznie w przypadku wykrycia w powietrzu uczulających alergenów.
 
Dostępność i ceny:
Hoover 3w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 500 dostępny jest w sieci RTV Euro AGD w cenie 1699 zł.
Więcej informacji o oczyszczaczu:
https://www.hoover.pl/pl_PL/oczyszczacze-powietrza/-/catalog/38290212/hhp55ca011

 ***
O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

 ***
Tekst promocyjny