Dom

Porady

Pierwsza edycja targów budowlanych Warsaw Build już w październiku

Tekst Warsaw Build • Zdjęcia Warsaw Build

2019-09-18
Pierwsza edycja targów budowlanych Warsaw Build już w październiku

Nasz kraj stał się przestrzenią dla międzynarodowych inwestycji budowlanych. Doskonale widać to chociażby w Warszawie, która miejscami przypomina jeden wielki plac budowy. Stąd narodziła się idea utworzenia targów budowlanych i materiałów wykończeniowych – Warsaw Build.


To czterodniowe wydarzenie powstało specjalnie z myślą o architektach, deweloperach, inwestorach, wykonawcach, a także wszystkich pasjonatach budownictwa, materiałów wykończeniowych, designu i innowacji budowlanych.


Pierwsza edycja odbędzie się w tym roku w dniach 3-6 października, w tym samym czasie i na tej samej powierzchni wystawienniczej co Warsaw Home – targi wnętrz. To właśnie organizatorzy imprezy wnętrzarskiej, widząc rosnące zainteresowanie jedną ze stref targowych – Interior Finish (wykończenie wnętrz) – postanowili wykorzystać zdobyte doświadczenie, by wystartować z nowym projektem – Warsaw Build.


Już dziś zainteresowanie Warsaw Build jest większe niż Warsaw Home u swoich początków. Wszystko wskazuje na to, że targi budowlane powtórzą, a może nawet przebiją, sukces swojego „starszego brata”, który z roku na rok odwiedzany jest przez większą liczbę gości. Podczas ostatniej, trzeciej edycji, przybyło ich ponad 67 000.

 


W tym roku wydarzenie budowlane będzie dzielić przestrzeń wraz z częścią targów wnętrz na terenie hali B w nadarzyńskim Warsaw Ptax Expo pod Warszawą. Wystawi się w niej ponad sto pięćdziesiąt marek z różnych krajów. Niektóre z nich dopiero wchodzą na polski rynek i po raz pierwszy pokażą się w Polsce właśnie na targach Warsaw Build.


Podczas imprezy zobaczymy międzynarodowe firmy zajmujące się produkcją:
okien i drzwi,
schodów,
podłóg,
ścian,
kominków,
łazienek,
bram i ogrodzeń.


Przez cały czas trwania targów, na specjalnej scenie, będą odbywać się liczne wydarzenia towarzyszące – wykłady, prelekcje i debaty. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można także zobaczyć Wystawę Innowacji, która zaprezentuje nowości w stolarce okienno-drzwiowej. Jej uczestnicy zobaczą m.in. szyby produkujące prąd, drzwi otwierane gestem czy osłony sterowane smartfonem.


Bilety na targi zarówno dla klientów biznesowych, jak i gości indywidualnych można kupić na stronie www.warsawbuild.eu