Dom

Instalacje

Produkt marki Cersanit finalistą Konkursu Dobry Wzór 2019

Tekst Cersanit • Zdjęcia Cersanit

2019-10-29
Produkt marki Cersanit finalistą Konkursu Dobry Wzór 2019

Za nami prestiżowy konkurs wzorniczy „Dobry Wzór 2019”. W tym roku, już po raz 26 zostały przyznane nagrody dla najbardziej utalentowanych projektantów. Docenione zostały prace wyróżniające się zarówno nowoczesnym designem, jaki i funkcjonalnością. Jednym z takich produktów jest pisuar z kolekcji CREA od marki Cersanit, zaprojektowany przez Mirosława Zaporę, wieloletniego projektanta marki.


Projekt pisuaru CREA zwrócił uwagę Jury i został finalistą w kategorii „Sfera Publiczna", dzięki wyjątkowej funkcjonalności i walorom estetycznym. Zupełną nowością okazał się brak wewnętrznego kołnierza, dzięki któremu pisuar uzyskał niepowtarzalny design, pasujący do większości stylów architektonicznych, przełożyło się to również na łatwość w utrzymaniu higieny. Kolejnym,  docenionym w Konkursie Dobry Wzór 2019 atutem jest odporny na uszkodzenia materiał (technologia Rocklite), z którego wykonano pisuar w kolorze idealnej bieli – Cersanit White. Charakteryzuje się on trwałością i wyjątkową gładkością powierzchni, odpornej na tworzenie się osadów.


https://www.cersanit.com.pl/lazienka/set-b144-pisuar-crea-co-z-korkiem-ceramicznym,1138.html
„Dobry Wzór” to najbardziej prestiżowy, polski konkurs wzorniczy organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Produkty zgłaszane do konkursu oceniane są przez badaczy i ekspertów na podstawie ich wiedzy, znajomości projektowania, rynku i trendów. Konkurs ma na celu znajdowanie i promowanie najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku a za razem wspieranie stale rozwijającej się przedsiębiorczości.

 #

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.
www.cersanit.com.pl   

 

***

Tekst promocyjny