Dom

Remont

Stelaże podtynkowe AQUA od Cersanit – rozwiązanie do każdej łazienki

Tekst Cersanit • Zdjęcia Cersanit

2019-10-09
Stelaże podtynkowe AQUA od Cersanit – rozwiązanie do każdej łazienki

Kiedy decydujemy się na remont naszej łazienki, pragniemy samych najlepszych rozwiązań – zarówno pod względem wizualnym, jak i technologicznym. Jednym z nich będzie zastosowanie stelaża podtynkowego, który gwarantuje nowoczesny wygląd naszej łazienki oraz niezawodność przez lata. Marka Cersanit proponuje obszerny wybór różnych modeli stelaży z myślą o wymagających konsumentach oraz niełatwych w aranżacji wnętrzach. Udogodnienia w stelażach AQUA są doceniane przez instalatorów – dzięki najnowocześniejszym technologiom stelaże montowane są łatwo, szybko i intuicyjnie.

 

 


Rozwiązania na lata
Stelaże podtynkowe to obowiązkowe rozwiązanie w łazienkach, w których właściciele cenią sobie praktyczne rozwiązania, wytrzymałość i nowoczesne technologie. Montaż stelaża może wydawać się trudny i wymagający wsparcia specjalisty, jednak zastosowanie najnowocześniejszych technologii sprawia, że montaż zmienia się w przyjemność! AQUA SERIA 7 i 5 to ultracienki stelaż, przeznaczony do płytkiej zabudowy – głębokość to tylko 11cm! Jego rama jest w całości galwanizowana warstwą cynku, co sprawia, że powierzchnia jest równa i pozbawiona zgrubień, eliminując miejsca narażone na korozję. Stelaż ten jest przeznaczony do instalowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności – a wyjątkowa trwałość jest potwierdzona aż 25-letnią gwarancją! Dodatkowo SERIA 9, 7 i 5 posiada pneumatyczne uruchamianie spłukiwania – wyjątkowo ciche, lekkie i płynne.

 


Najprostszy montaż w historii
Stelaż Cersanit AQUA SERIA 2 charakteryzuje się wąską ramą – tylko 41 cm szerokości! Dodatkowo został wyposażony w szereg funkcji ułatwiających jego montaż, m.in.: system mocowania do ściany QUICK FIX umożliwiającym obrót w zakresie 360° oraz uchylną stopę uchwytu w zakresie +/-45°, który pozwala wykonać montaż w każdych warunkach, natomiast hamulec wewnątrz profilu ramy w obrotowej stopie 360° pozwoli zamontować stelaż na odpowiedniej wysokości przez jedną osobę.

 

 


Dodatkowym ułatwieniem dla instalatora w stelażach AQUA jest 3- stopniowa regulacja głębokości kolana odpływowego oraz możliwość podpięcia wody do zbiornika w 4 punktach, dzięki czemu niezależnie od możliwości naszej wodno-kanalizacyjnej instalacji, podłączymy do niej stelaż AQUA.

 

 


Rozwiązania na miarę XXI wieku
Marka Cersanit staje naprzeciw najbardziej wymagającym konsumentom, wyposażając swoje produkty w przemyślane i funkcjonalne technologie. Wybrane stelaże AQUA posiadają wiele nowoczesnych rozwiązań, np. FRESH SYSTEM - składający się ze specjalnego koszyczka ukrytego we wnętrzu zbiornika, do którego można w prosty sposób włożyć kostki odświeżające toaletę. Dzięki takiemu rozwiązaniu, toaleta będzie zawsze czysta, a dodatkowo pozbędziemy się nie zawsze wyglądających elegancko zawieszek. Kolejnym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia przycisku do spłukiwania od przodu toalety lub od góry, co pozwala na dodatkowe możliwości aranżacyjne. Ze względu na oszczędzanie wody zużywanej w domach, stelaż AQUA SERIA 9, 7, 5, 4, 2 posiada możliwość regulacji ilości spuszczanej wody 2/4L, 3/5L, 3/6L.

  

 

 

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.
www.cersanit.com.pl

***

Treść promocyjna