Dom

Budowa

Targi DOM i TY – wszystko dla domu i dla rodziny

Tekst Targi DOM i TY • Zdjęcia Targi DOM i TY www.targikielce.pl/dom-i-ty

2021-09-28
Targi DOM i TY – wszystko dla domu i dla rodziny

Najnowsza oferta materiałów wykończeniowych i budowlanych, ekologiczne kosmetyki i żywność, wytwory rękodzielnicze oraz bezpłatne warsztaty florystyczne – to część atrakcji, jakie czekają na gości październikowej edycji targów DOM i TY. Już od 8 do 10 października 2021 roku w Targach Kielce odbędzie się tegoroczna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz. Zakres branżowy jesiennych targów jest bardzo szeroki. Od szerokiej oferty materiałów budowlanych i wykończeniowych, po fachową pomoc specjalistów.

 Październikowa propozycja DOM i Ty, skierowana jest do entuzjastów remontów i tworzenia nowego lokum. W jednym czasie i w jednym miejscu znajdą oni firmy, które specjalizują się w produkcji materiałów budowlanych i wykończeniowych, ale także te, których specjalnością są dekoracje i detale. Nie zabraknie więc półfabrykatów, poszyć dachowych i drzwi, a z drugiej strony producentów mebli, luster, rolet, żyrandoli, czy nietuzinkowych dodatków. Zgodnie z duchem czasu, na gości targów czekać będzie oferta producentów i dystrybutorów pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych oraz rozwiązań typowych dla inteligentnego domu. W trakcie targów będzie można podejrzeć pracę parkieciarzy, otrzymać fachową pomoc w doborze drzwi i okien, czy ubezpieczyć swoje lokum. Miłośnicy ogrodów, małej architektury oraz osoby dbające o zewnętrzny wygląd domu, również znajdą ciekawe propozycje produktowe od Wystawców targów DOM i Ty.

 

 

 


Dla amatorów piękna i zdrowego stylu życia

Na gości jesiennych targów czekają różnorodne strefy tematyczne. Na ekspozycji poświęconej ekologicznym kosmetykom i regionalnym potrawom, pojawią się zdrowe produkty z dobrym składem. Producenci naturalnej żywności proponować będą swoje wyroby w okazyjnych cenach: miody z różnych pasiek, smakowe sery czy domowe wina. Zwolennicy wyrobów hand made, w strefie rękodzielniczej znajdą nietuzinkowe ozdoby i oryginalne dodatki, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. Targi DOM i Ty to okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie, zakupu oryginalnych prezentów dla dzieci i bliskich.

 

 

 


Bezpłatne warsztaty dla miłośników kwiatów
Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Jesień na balkonie” i „Ogród w słoiku”. Warsztaty dla miłośników kwiatów odbędę się drugiego i trzeciego dnia targów. Spotkanie skierowane jest wyłącznie dla osób dorosłych.

 


 


Równolegle w czasie targów DOM i TY odbywać się będzie jesienna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.


Spotkajmy się w DOMU już od 8 do 10 października 2021 roku!