Dom

Finanse

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już we wrześniu

Tekst Murator EXPO • Zdjęcia Murator EXPO

2019-08-06
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już we wrześniu

W dniach 7 i 8 września na STADION WROCŁAW, po raz dziesiąty odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, jubileuszowa edycja imprezy, która wpisała się w kalendarz ważnych wydarzeń Wrocławia.


Wiele osób zadaje sobie pytanie - czy to dobry czas na zakup mieszkania? Można zauważyć, że wysokie ceny nieruchomości, tanie kredyty mieszkaniowe oraz niskie stopy procentowe ciągle utrzymują sprzedaż na bardzo wysokim poziomie. I nie jeden specjalista chciałby wiedzieć jak długo to jeszcze potrwa… Obecnie ceny mieszkań rosną wolniej niż na początku tego roku, ale dobra koniunktura w Polsce, rosnące ceny materiałów oraz koszty pracy (brak pracowników) zdecydowanie sprzyjają utrzymywaniu się trendu wzrostowego. Bardzo prawdopodobne jest, że ostatni kwartał 2019 roku będzie czasem stabilizowania się rynku mieszkaniowego.

 


Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i z drugiej ręki, a także sposobność do uzyskania atrakcyjnych warunków finansowania wymarzonego „M”. Tym razem będzie to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą dolnośląskich deweloperów, tych największych jak i tych budujących lokalnie. Nie zabraknie także ofert banków i pośredników finansowych. Będzie można poradzić się w sprawach technicznych dotyczących odbiorów mieszkań, prawnych – umowy deweloperskie, jak i aranżacji wnętrz. Na Targach można będzie również zapoznać się z ofertą dolnośląskiego rynku wtórnego. Targowi goście będą mogli uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.


Pierwsze powakacyjne spotkanie targowe we Wrocławiu zgromadzi największych deweloperów z regionu i kraju. Swoją ofertę zaprezentują m.in.: Atal, Archicom, Arkop, Vantage, Fadesa, Rafin, Ronson, WPBM Mój Dom, ECHO Development, Robyg, Bouygues Immobilier Polska sp. z o.o. - w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania z początkiem tego roku, choć trzeba przyznać, że z racji dużego zainteresowania nie zostało ich już tak wiele. Zwiedzający mogą szykować się na wiele niespodzianek - druga połowa roku to premiery nowych inwestycji.

 


Na zainteresowanych zakupem własnego M czekać będzie blisko stu wystawców na dwóch poziomach STADIONU WROCŁAW oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, w salach wykładowych i w stoiskach firmowych. Każdy znajdzie się coś dla siebie: począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, pomocą architekta w wyborze mieszkania, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania.


Pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi, których reprezentować będą m.in.: Murator FINANSE, doradza.pl, PLCG, Platinium EYE na pewno zaprezentują atrakcyjne warunki finansowania i bogatą ofertę kredytów. Specjaliści finansowi służyć będą odwiedzającym swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak jak w przypadku finansowania, tak i w aspektach prawnych (m.in. umowa deweloperska) goście znajdą profesjonalną pomoc przez dwa dni targowe. Dla zainteresowanych inwestowaniem w rynek nieruchomości mieszkaniowych przygotowano wykłady pod hasłem: alternatywa dla innych form pomnażania pieniędzy. Poszukujących mieszkania z rynku wtórnego zapraszamy do stoiska Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 


Dla osób, które wypełnia ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki. Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Agencja PROJEKCJA

 


Marcin Sielowski
Koordynator Projektu (Sprzedaż)
tel.: +48 668 544 533 | e-mail: [email protected]
Piotr Deoniziak
Koordynator Projektu (Marketing)
tel.: 22 829 66 91 │mobile: +48 509 090 244 | e-mail: [email protected]