Dom

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie 2017

Tekst Murator EXPO • Zdjęcia Murator EXPO

2017-08-16
Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie 2017

W dniach 2-3 września zaplanowano kolejną edycję targów mieszkaniowych „Nowy Dom, Nowe Mieszkanie”. Odbędą się one w dwóch dużych miastach – Gdyni i Wrocławiu. Jakie atrakcje czekają na zwiedzających w tym roku?

Jak co roku na wszystkich zainteresowanych kupnem nieruchomości mieszkalnej lub pod wynajem będą czekali deweloperzy, agencje nieruchomości, banki oraz pośrednicy kredytowi, którzy podpowiedzą, jak i gdzie znaleźć wymarzony dom lub mieszkanie, a także jak pozyskać na taką inwestycję niezbędne środki finansowe. Sprawdź, co przygotowali organizatorzy dla odwiedzających tegoroczne targi „Nowy Dom, Nowe Mieszkanie”!

nowy dom nowe mieszkanie 2017


GDYNIA
- Możliwość zapoznania się z informacjami z pierwszej ręki na temat aktualnej oferty mieszkaniowej na terenie Trójmiasta i okolic.
- Możliwość zapoznania się z aktualnymi warunkach kredytowania oraz programami pomocowymi od państwa.
- Ekspozycje wystawców.
- Centrum Porad, udzielające bezpłatnych, indywidualnych konsultacji prawnych i finansowych.
- Badania zdolności kredytowej.
- Doradztwo ekspertów z dziedziny prawa, finansów, architektury, podatków czy aranżacji wnętrz.
- Spotkania (m.in. z Markiem Wielgusem), wykłady i debaty, np. prelekcja odbywająca się pod hasłem "Kredyt Hipoteczny - Krok po kroku".
- Równoległa konferencja "Mieszkanie – Osiedle – Miasto. Zespoły mieszkaniowe we współczesnych strukturach miejskich", odbywająca się pod patronatem Towarzystwa Urbanistów Polskich.

WROCŁAW
- Spotkania ze śląskimi deweloperami (m.in. Atal, Archicom, Temar, Rafin i inni), bankami, doradcami i pośrednikami kredytowymi, którzy udzielą informacji na temat aktualnych inwestycji we Wrocławiu i okolicach, a także bieżącej oferty kredytowej i państwowych programów pomocowych.
- Badanie zdolności kredytowej i kredyty na preferencyjnych warunkach.
- Niższe ceny mieszkań.
- Otwarte wykłady prowadzone przez specjalistów, wykłądy i warsztaty z zakresu aranżacji wnętrz.
- Punkty doradcze, w jakich porad będą udzielali specjaliści z zakresu prawa, finansów, architektury, remontów, wyceny, aranżacji zieleni czy zakupu mieszkania na rynku wtórnym.
- Konkursy z nagrodami.
- Plac zabaw i profesjonalna opieka dla dzieci.

Wstęp na Targi "Nowy Dom, Nowe Mieszkanie" jest BEZPŁATNY!!!