Dom

Budowa

Za nami 28. targi Bud-Gryf & Home

Tekst Targi Bud-Gryf & Home • Zdjęcia Targi Bud-Gryf & Home

2019-03-28
Za nami 28. targi Bud-Gryf & Home

28. edycja targów przeszła już do historii. Przez trzy dni halę MTS odwiedziło około 9000 osób. Potencjalni klienci zapoznali się z szeroką ofertą wystawców, znaleźli wiele inspiracji i mieli okazję spotkać się z Darkiem Stolarzem.

 

Tylko wystarczyło otworzyć drzwi dla odwiedzających, a hala MTS zapełniała się tłumami. Najliczniejsze grupy przychodziły na spotkania z Darkiem Wardziakiem „Stolarzem”, który wspólnie z dziećmi i ich rodzicami zrobił Bud-Gryfowy żaglowiec i lampion. Dużą popularnością cieszyły się także same stoiska. Wystawcy przez cały weekend mieli ręce pełne roboty.

 

 

 

Tradycyjnie podczas targów odbył się konkurs dla wystawców. Medalami „Wyróżniony Wyrób” zostały w tym roku uhonorowane trzy firmy:

• EKO-DOM Sp. z o. o. Sp. k. (za drzwi balkonowe PIXEL),

• MASTER CHEMIA BUDOWLANA Sp. z o. o. (za masę szpachlową, hybrydową, polimerowo-żelową Master Top Finish),

• PIGMENT Spółka jawna (za farby fotokatalityczne TITANIUM).

 

 

Oprócz medali, komisja konkursowa przyznała także wyróżnienia. Wyróżnienia zdobyły firmy: : BUILD-SPRAY SYSTEMS PIOTR ZARĘBA za funkcjonalny, przyspieszający pracę automatyczny system spoinowania systemów suchej zabudowy. MAWO Mariusz Malecha za system kąpielowo-relaksujący, składający się ze zintegrowanego z wanną infuzora soli mineralnych i składników roślinnych. XL TAPE INTERNATIONAL za wałki malarskie nowej generacji Blue Dolphin serii 330 zwiększające wydajność malowania i wielokrotność użycia. RED SNAKE SP. Z O.O. za kompleksowe rozwiązanie i doradztwo w zakresie instalacji systemu grzewczego, bazującego na folii grzewczej.

 

 

Najciekawszą aranżację stoiska wg odwiedzających, miała firma EKO-DOM OKNA I DRZWI. Drugie miejsce zajęła firma F.U.H. PAGAT TOMASZ WATRAL, a trzecie NEURONHOUSE.PL.

 

 

Dziękujemy, że byliście razem za nami!

Organizatorem wydarzenia była miejska spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.