Dom

Porady

Zdrowe powietrze i przyjazny mikroklimat w domu

Tekst Hoover, Studio 111 • Zdjęcia Hoover www.hoover.pl/pl_PL

2022-08-31
Zdrowe powietrze i przyjazny mikroklimat w domu

Jakość powietrza, którym oddychamy, przebywając w środowisku miejskim, pozostawia wiele do życzenia. Przenika ono także do naszych mieszkań, zagrażając zdrowiu domowników. O przyjazny mikroklimat w swoim otoczeniu pozwala zadbać marka Hoover, która opracowała rewolucyjny oczyszczacz H-PURIFIER 700 HHP75CAH011.


Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 to innowacyjny oczyszczacz i nawilżacz powietrza 4 w 1 z czujnikiem czadu oraz funkcją aromaterapii. W 10 minut jest w stanie pochłonąć do 99,97% wirusów, bakterii, cząsteczek smogu i alergenów w pomieszczeniu o powierzchni 22 m². Posiada również dyfuzor, który rozprowadza w powietrzu kojący zapach olejków eterycznych lub naturalną mieszankę opartą na probiotykach. To urządzenie pozwala wszechstronnie zadbać o domowy mikroklimat.

 

Trójstopniowa filtracja dla czystego powietrza

Warto mieć świadomość, że nawet regularne porządki nie są w stanie rozprawić się z zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. Dlatego niezastąpione jest wsparcie oczyszczacza. H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 potrafi pozbyć się 99,97% bakterii, wirusów, ale również, dzięki 3 poziomom filtracji, jest w stanie wyeliminować cząsteczki kurzu, sierść, a także zarodniki pleśni i grzybów. Dzięki temu, że posiada filtr z węglem aktywnym, usunie również wszelkie nieprzyjemne zapachy, zanieczyszczenia gazowe czy dym papierosowy.

 

 

 

 

Technologia z myślą o alergikach

Oczyszczacz Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 jest też w stanie zneutralizować uczulające pyłki roślin. To idealne rozwiązanie dla alergików. Z myślą o osobach borykających się z tą przypadłością, marka Hoover opracowała aplikację hOn z możliwością stworzenia własnego profilu pozwalającego monitorować poziom wskazanych alergenów w powietrzu. Jeśli stężenie pyłów będzie zbyt wysokie, aplikacja poinformuje o tym oraz automatycznie uruchomi program oczyszczający.

 

 

 

 

 

Chwila relaksu

Korzystając z funkcjonalności oczyszczacza Hoover, można zaserwować sobie relaks niczym w SPA bez wychodzenia z domu. H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 to również nawilżacz powietrza oraz dyfuzor olejków, mających zastosowanie w aromaterapii. Zapachy eteryczne doskonale relaksują i poprawiają nastój. Producent proponuje dwa rodzaje: H-ESSENCE – o działaniu odprężającym oraz H-BIOTICS, który zapobiega pojawianiu się i rozprzestrzenianiu drobnoustrojów. Cicha praca urządzenia nie zakłóci błogich chwil odprężenia.

 

 

 

Bezpieczeństwo podstawą komfortu

Urządzenie posiada również czujnik czadu. Gdy tylko zwiększy się obecność tlenku węgla w powietrzu, usłyszysz dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz otrzymasz odpowiedni monit za pomocą aplikacji. Hoover H-PURIFIER 700 sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie, a komfort oddychania znacznie się zwiększy.


***

Materiał promocyjny