Dom

Kominek

Znamy laureatów Złotego Medalu Targów KOMINKI 2020

Tekst Targi Kominki, MTP • Zdjęcia Targi Kominki, MTP

2020-01-08
Znamy laureatów Złotego Medalu Targów KOMINKI 2020

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący branżę kominkową, poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie.W tym roku podczas obrad jury pod przewodnictwem prof. Dr. hab. inż. Józefa Jasiczaka z Politechniki Poznańskiej przyznało dwa Złote Medale dla produktów, które będą eksponowane na Międzynarodowych Targach KOMINKI 2020.

IPELL – wolnostojący piec kominkowy na pellet z wbudowanym zasobnikiem, który spełnia rygorystyczne wymagania unijne odnoszące się do emisji spalin potwierdzone badaniami BImSchV2 oraz Ekoprojektu. Produkt został zgłoszony do konkursu przez producenta: firmę DEFRO Sp. z. o.

 Kominek SET to nowoczesne podejście do tematu kominka. Dajemy Klientowi możliwość zakupu nie tylko samego wkładu a gotowej całości wraz zabudową. Użytkownik nie musi uczestniczyć w procesie projektowania – dostaje gotowe i sprawdzone rozwiązanie. Eliminujemy w ten sposób większość problemów montażowych oraz skracamy czas instalacji kominka zaledwie do kilku godzin. Produkt zgłoszony został przez producenta – firmę Kratki.pl.

 Zwycięzcy, w ramach pakietu medalisty, otrzymują komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony MTP, adresowanych do firm, które uzyskały Złoty Medal za zgłoszony produkt. Pakiet obejmuje m.in. klasyczne materiały BTL w wersji drukowanej, pliki i projekty w wersji elektronicznej do dalszego wykorzystania oraz wybrane usługi PR i reklamowe. Wartość pakietu to aż 50 000 zł.