Dom

Porady

Znasz już 7 Korzyści z posiadania Luksusowej Deski Myjącej USPA?

Tekst Happy House • Zdjęcia Happy House

2021-10-19
Znasz już 7 Korzyści z posiadania Luksusowej Deski Myjącej USPA?

Jak twierdzą zwolennicy desek myjących nic nie jest w stanie zapewnić lepszego komfortu higienicznego niż te zaawansowane technicznie, ale niezwykle proste w obsłudze urządzenia. Jeśli uważasz, że posiadanie bidetu lub takiej deski jest snobizmem i widzimisię, zapewne nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego, jakie jest ono wygodne.

 

Poznaj 7 korzyści z posiadania toalety USPA i przekonaj się, że to świetny sprzymierzeniec higieny intymnej dla ciebie i członków twojej rodziny.

 

Korzyść 1 - czystość i świeżość po każdej wizycie w toalecie

 

 

Po każdym skorzystaniu z toalety, bez zmiany pozycji i bez konieczności przemieszczania się możesz użyć dowolnego programu myjącego, po czym wysuszyć się i wyjść z łazienki z poczuciem pełnej czystości, świeżości i komfortu. Tradycyjne bidety wymagają zmiany pozycji – po użyciu miski sedesowej konieczne jest skorzystanie z kolejnego urządzenia. W przypadku toalety USPA - nie.

 

Korzyść 2 - ochrona zdrowia i pomoc w chorobach

Używanie deski myjącej USPA do higieny intymnej w żaden sposób nie narusza delikatnej flory bakteryjnej stref intymnych u kobiet. Dodatkowo specjalne programy (funkcja masażu i lewatywy) zmniejszają dolegliwości związane z zaparciami i hemoroidami. Jeśli ty lub ktoś z domowników macie takie problemy - USPA jest nieocenioną pomocą.

 

Korzyść 3 - papier toaletowy traci rację bytu

Może ta zaleta marginalnie zwiększa opłacalność posiadania deski USPA, ale fakt, że po dokładnym umyciu ciało można poddać suszeniu (przyjemny strumień powietrza), zwiększa funkcjonalność deski myjącej i ułatwia korzystanie z toalety niemal w pełni automatyzując wszystkie czynności. Zaangażowanie użytkownika wymaga jedynie wciśnięcia odpowiedniego przycisku na pilocie.

 

 

Korzyść 4 - to się samo myje!

Toalety USPA wykonane są z antybakteryjnych materiałów, a ich dysze same myją się przed i po użyciu.

 

 

Korzyść 5 - dla każdego coś dobrego

USPA są równie chętnie używane przez kobiety i mężczyzn. Prawdziwą frajdę stanowią dla dzieci - program mycia KIDS automatycznie ustawia parametry mycia USPA na odpowiednie dla najmłodszych użytkowników.

 

 

Korzyść 6 - oszczędność miejsca

 

USPA jest bardziej ekonomicznym i ergonomicznym rozwiązaniem od bidetu tradycyjnego. Montując deskę na misce sedesowej zyskasz dwa w jednym. Zaoszczędzisz miejsce w łazience, a sobie (i innym domownikom) sporo fatygi w trakcie korzystania z sedesu i USPA.

 

 

Korzyść 7 - odrobina snobizmu

Poza tym wszystkim, USPA jest jeszcze nadal mało znanym w Europie urządzeniem i mając w łazience coś takiego niejednego znajomego wprawisz w autentyczne zdumienie.

 

 

Oficjalnym polskim dystrybutorem Toalet USPA.pl jest firma Happy House z siedzibą w Łomiankach. Więcej informacji na temat tych rewelacyjnych urządzeń szukaj na stronie www.USPA.pl

 

 

Zobacz, jak łatwo montuje się komfortową deskę myjącą USPA:

 

 

 

 

***

Materiał promocyjny