Lifestyle

Zdrowie i uroda

ACNE CONTROL. CIESZ SIĘ PIĘKNĄ I ZDROWĄ SKÓRĄ #NieUkrywajSwojejCery

Tekst Laboratorium Kosmetyczne AVA • Zdjęcia Laboratorium Kosmetyczne AVA

2020-09-15
ACNE CONTROL. CIESZ SIĘ PIĘKNĄ I ZDROWĄ SKÓRĄ #NieUkrywajSwojejCery

Jak skutecznie walczyć z trądzikiem?

 

Krok 1.

Regularne oczyszczanie –> Antybakteryjny żel myjący z peelingiem

 

Krok 2.

Tonizacja i normalizacja pH skóry –> Oczyszczający tonik przeciwbakteryjny

 

Krok 3.

Nawilżenie, regulacja wydzielania sebum, zmatowienie skóry, redukcja wyprysków –> Matujący krem na dzień i Normalizujący krem na noc

 

Krok 4.

Miejscowa regulacja pracy gruczołów łojowych, przyspieszenie regeneracji skóry, redukcja wyprysków –> Przeciwtrądzikowy krem punktowy

 

 

#NieUkrywajSwojejCery

Trądzik jest dużym problemem dla bardzo wielu młodych osób. Wrażliwa skóra i zapychające się pory wymagają szczególnej terapii, która jednocześnie uderzy w niechciane wypryski oraz zadba o prawidłowe nawilżenie i długotrwały, zdrowy wygląd skóry.

 

Synergia innowacyjnych, naturalnych składników o zmaksymalizowanej mocy intensywnie zwalcza wypryski, zaskórniki, nadprodukcję sebum i zwęża pory. Kompleks azeloglicyny, Trikenolu Plus, niacynamidu, cynku oraz olejków eterycznych z mięty i drzewa herbacianego działa silnie antybakteryjnie i zapobiega tworzeniu się nowych zmian trądzikowych. Wysoka zawartość surowców pochodzenia naturalnego sprawia, że kosmetyki wnikają głęboko w skórę i rozwiązują problem powstawania wyprysków od wewnątrz.

 

Matujący krem na dzień

Lekki krem na dzień wspomaga rozwiązywanie problemów z cerą trądzikową. Skuteczna formuła oparta jest na innowacyjnym Trikenolu Plus, który redukuje wypryski, zmniejsza wydzielanie sebum i działa antybakteryjnie. Działanie przeciwtrądzikowe zostało wzmocnione przez cynk normalizujący pracę gruczołów łojowych, azeloglicynę rozjaśniającą zmiany skórne powstałe na skutek trądziku oraz olej ryżowy zapobiegający wysuszeniu skóry. Synergia tych zaawansowanych składników w połączeniu z naturalnymi olejkami eterycznymi z mięty i drzewa herbacianego kompleksowo normalizuje i matuje młodą skórę.

73% badanych potwierdziło, że krem bardzo dobrze redukuje wypryski, matuje, nawilża skórę i poprawia jej kondycję.*

 

50 ml/ 1.7 fl.oz.

Indeks 6734

 

Normalizujący krem na noc

Wyjątkowo aktywny krem na noc wnika głęboko w skórę i zwalcza niedoskonałości. W jego skład wchodzą: niacynamid skutecznie redukujący wypryski, cynk zmniejszający wydzielanie sebum oraz Trikenol Plus, który działa przeciwbakteryjnie. Dodatkowo użyty sok z aloesu nawilża skórę, a naturalne olejki eteryczne z mięty i drzewa herbacianego ograniczają powstawanie nowych wyprysków. Krem skutecznie regeneruje skórę i poprawia jej wygląd oraz zapobiega tworzenia się zaskórników i wągrów.

 

73% badanych potwierdziło, że krem bardzo dobrze zmniejsza wydzielanie sebum, likwiduje wypryski i zapobiega powstawaniu nowych, poprawia wygląd i kondycję skóry.*

 

250 ml/ 8.5 fl.oz.

Indeks 6741

 

 

Przeciwtrądzikowy krem punktowy

Wyjątkowo bogata formuła kremu punktowego pomaga zwalczyć pojedyncze niedoskonałości. Kwas fitowy działa złuszczająco, dzięki czemu przyspiesza naturalną odnowę skóry i poprawia jej kondycję. Trikenol Plus oraz cynk zmniejszają wydzielanie sebum i zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii. Kompleks PureSkin i azeloglicyna dogłębnie oczyszczają pory i pozwalają skórze odzyskać zdrowy wygląd. Krem skutecznie poprawia wygląd cery trądzikowej.

 

80% badanych potwierdziło, że krem punktowy bardzo dobrze pomaga zwalczać pojedyncze niedoskonałości skóry i pozwala skórze odzyskać zdrowy wygląd.*

73% badanych potwierdziło, że krem punktowy bardzo dobrze rozjaśnia zmiany skórne.*

 

Badania przeprowadzone pod nadzorem dermatologa.

 

15 ml / 0.5 fl.oz.

Indeks 6765

 

 

Oczyszczający tonik przeciwbakteryjny

Delikatny tonik do twarzy głęboko oczyszcza skórę i zapobiega rozprzestrzenianiu się wyprysków. Użyty niacynamid redukuje wydzielanie sebum i ujednolica koloryt skóry, a ekstrakt z róży japońskiej oczyszcza pory i zmniejsza ich widoczność. Olejki eteryczne z mięty i drzewa herbacianego działają antybakteryjnie. Tonik skutecznie odświeża skórę, nadaje jej uczucie czystości i przygotowuje do dalszej pielęgnacji.

 

250 ml/ 8.5 fl.oz.

Indeks 6772

 

 

Antybakteryjny żel myjący z peelingiem

Żel delikatnie oczyszcza, usuwa martwy naskórek i przyspiesza jego regenerację. Zawiera azeloglicynę i Trikenol Plus, które zmniejszają wydzielanie sebum i zapobiegają rozprzestrzenianiu się wyprysków oraz olejki eteryczne z mięty i drzewa herbacianego działające antybakteryjnie. Żel przyjemnie odświeża skórę i kompleksowo ją oczyszcza.

 

200 ml / 6.8 fl.oz.

Indeks 6789

 

 

Laboratorium Kosmetyczne AVA

Rok założenia / Since 1961

ul. Całowanie 103 B

05-480 Karczew

www.ava-laboratorium.pl

 

***

Materiał promocyjny