Lifestyle

Gadżety

Aplikacja umyje Ci zęby?

Zdjęcia Oclean

2021-02-03
Aplikacja umyje Ci zęby?

Aplikacje mobilne współpracujące ze szczoteczkami sonicznymi gromadzą informacje o nawykach podczas szczotkowania i podpowiadają, jak możemy lepiej zadbać o zęby. Jak to działa w przypadku szczoteczki Oclean X Pro?

 

 

Po uruchomieniu aplikacji Oclean jesteśmy proszeni o podanie kilku podstawowych informacji o stanie uzębienia i preferencjach związanych m.in. z piciem kawy i paleniem papierosów. Już na podstawie tych informacji otrzymujemy „inteligentną rekomendację” i propozycję programu szczotkowania. Później może być on modyfikowany, dzięki gromadzonym przez szczoteczkę danym o nawykach podczas mycia zębów.

 

 

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro jest dostępna w promocyjnej cenie tylko do 6 lutego. Zobaczcie ofertę specjalną w serwisie AliExpress.com: http://bit.ly/39p3hnw

 

 

Gdzie za dużo, gdzie za mało?

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro łączy się z urządzeniem mobilnym za pomocą technologii Bluetooth. Posiada wbudowany ekran LCD, na którym wyświetlane są m.in. powiadomienia dotyczące miejsc pomijanych podczas szczotkowania. Dzięki temu widzimy, o które zęby dbamy w sposób niewystarczający. Szczoteczka wykrywa też strefy, które szczotkujemy nadmiernie i automatycznie zmniejsza częstotliwość pracy w tych obszarach. A to tylko część informacji przesyłanych do aplikacji Oclean, która tworzy historię szczotkowania i wyświetla wynik naszych postępów w wybranym programie mycia zębów.

 

 

Program dla każdego

Aplikacja Oclean posiada zestaw predefiniowanych programów, dzięki którym ustalamy, jak szczoteczka pracuje na co dzień. W przypadku modelu Oclean X Pro możemy skorzystać z niemal 20 planów mycia zębów. Znajdziemy wśród nich zarówno programy bardziej standardowe, m.in. "Delikatne czyszczenie" i "Średnio mocne wybielanie", jak i bardziej specjalistyczne, np. "Czyszczenie z dbałością o dziąsła" czy też "Czyszczenie przy aparatach ortodontycznych". Przy każdym z programów zobaczymy szczegółowy opis i czas ich trwania. Istnieje również możliwość tworzenia niestandardowych planów szczotkowania.

 

 

Dobre parametry

Skuteczna realizacja programów aplikacji Oclean jest możliwa dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w modelu Oclean X Pro. Warto wspomnieć m.in. o wysokiej prędkości obrotowej (42 000 obr/minutę) i włosiu wymiennych końcówek, które zostało zaprojektowane w 3D. Zaletą szczoteczki jest także bateria, która wystarcza nawet na 40 dni użytkowania. Ładowanie do pełna przy użyciu dołączonego do zestawu uchwytu-ładowarki trwa ok. 2 godziny.

 

 

 

 

***

Tekst promocyjny