Lifestyle

Beauty Of Confidence

Tekst Mary Kay • Zdjęcia Mary Kay

2018-03-20
Beauty Of Confidence

CZY WIEDZIAŁAŚ, ŻE… ponad 50% kobiet nie czuje się pewnie, gdy słyszy komplement? A w zasadzie większości z nich towarzyszą wtedy negatywne uczucia. Mary Kay chce to zmienić! #BeautyOfConfidence to więcej niż akcja, to zachęta do podjęcia prawdziwego działania!

 

Misją Mary Kay od zawsze było wzbogacanie życia kobiet i pomaganie im w stawaniu się coraz silniejszymi. Kampania #BeautyOfConfidence sprawi, że gdy usłyszymy komplement już nie opuścimy głowy, nie spowijemy się rumieńcem wstydu czy też nie zaczniemy zaciekle zaprzeczać. Od teraz chwila, w której usłyszymy miłe słowo będzie momentem, w którym poczujemy się dobrze, wiedząc, że usłyszałyśmy je słusznie! A rumieniec, który pojawi się na naszych policzkach będzie jedynie kwestią świetnego kosmetyku!

 

beauty of confidence mary kay

 

Mary Kay jako Firma założona na fundamencie wielkiego marzenia, by dać kobietom nieograniczone możliwości rozwoju osobistego i biznesowego a także pomagająca w odkrywaniu swojego wewnętrznego i zewnętrznego piękna, podejmuje wyzwanie i stara się nauczyć kobiety jak przyjmować i przekazywać innym komplementy z przyjemnością! Głęboko wierzymy, że razem możemy zmienić nasze podejście i inspirować siebie nawzajem – bo nic nie poprawia nam humoru tak bardzo, jak miłe słowo!

 

#JesteśPiękna

W Mary Kay wierzymy, że piękno płynie zarówno z zewnątrz jak i z wewnątrz. Dlatego każdego dnia odmieniamy życie kobiet na całym świecie, oferując im ponad 250 najwyższej jakości produktów do pielęgnacji skóry i ciała, zapachów, kosmetyków do makijażu a także otwierając przed nimi nieograniczone możliwości rozwoju i kariery. W Mary Kay każda kobieta sama decyduje ile czasu chce poświęcić na własny biznes. Z tej wyjątkowej możliwości skorzystały miliony kobiet na całym świecie.