Lifestyle

Technologie

Czyste, pachnące i pozbawione bakterii pranie - tak to możliwe dzięki pralkom, pralko-suszarkom i suszarkom SmartPro

Tekst Candy • Zdjęcia Candy

2020-06-05
Czyste, pachnące i pozbawione bakterii pranie - tak to możliwe dzięki pralkom, pralko-suszarkom i suszarkom SmartPro

Czyste, pachnące i pozbawione zagnieceń ubrania to marzenie każdego domownika. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych użytkowników marka Candy wprowadziła na rynek pralki, pralko – suszarki i suszarki, które w znacznym stopniu ułatwią pranie i suszenie w krótkim czasie, zachowując najwyższe standardy higieny. Dostępne w urządzeniach technologie i funkcje pozwolą usunąć bakterie, nieprzyjemne zapachy z tkanin, a także zredukują ilość zagnieceń, dzięki czemu ubrania nie wymagają długiego prasowania. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać innowacyjne urządzenia z serii SmartPro marki Candy.Intuicyjna obsługa i nowoczesny design
Pralka CSO4 1265T3, pralko – suszarka CSOW4 4645T i suszarka CSO4 H7A1Dz serii SmartPro to wyjątkowe urządzenia, które sprawdzą się zarówno u osób posiadających duże rodziny, jak i u singli. Wyróżniają się eleganckim i ponadczasowym designem, a także lekką obudową. Charakterystyczny w urządzeniach wysoko umieszczony i szeroki na 35cm otwór załadunkowy to rozwiązanie stworzone z myślą o sprawnym i wygodnym wyładunku i załadunku. Dodatkowo takie rozwiązanie sprawia, że obsłużysz sprzęty nie schylając się! Wbudowany w górną część obudowy czytelny wyświetlacz pozwala na bardzo łatwą i intuicyjną obsługę urządzenia.

 Super szybkie i efektywne pranie
W dzisiejszych czasach, kiedy każdy z nas się śpieszy, wielogodzinne pranie jest sporą niedogodnością. Dlatego marka Candy w pralkach i pralko – suszarkach postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i wyposażyła je dodatkowo w krótkie programy prania, które trwają mniej niż godzinę i zapewniają pielęgnację tkanin na wysokim poziomie. Rozwiązanie to z pewnością docenią osoby zabiegane, mające wiele zajęć, uprawiające sport, a także rodziny z małymi dziećmi.

 Innowacyjne zastosowania
Niewątpliwą zaletą pralki CSO4 1265T3 i pralko – suszarki CSOW4 4645T jest funkcja KG Detector, pozwalająca dobrać najlepsze parametry prania do wielkości i rodzaju załadunku - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna czy prędkość wirowania. Wykrywa także obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania. To idealne rozwiązanie dla osób, które piorą ubranka dla dzieci lub są alergikami uczulonymi na detergent oraz środki do prania. Na uwagę zasługuje także zastosowana w urządzeniach funkcja pary – Easy Iron. Jakie są korzyści tej funkcji? Wydobywająca się para pozwala wyeliminować drobnoustroje znajdujące się na ubraniach. To rozwiązanie z pewnością docenią osoby borykające się z alergiami. Inną, równie ważną zaletą pary wodnej jest zmiękczanie włókien w ubraniach, co wpływa na zmniejszenie ich zagnieceń nawet o 80%, dzięki czemu prasowanie jest zdecydowanie krótsze.
A co z ubraniami wykonanymi z delikatnych tkanin, wymagającymi większej troski i dbałości? Pranie czy suszenie delikatnych tkanin np. z wełny nie stanowi problemu, ponieważ urządzenia posiadają Certyfikat Woolmark gwarantujący, że dane urządzenie może być stosowane do najdelikatniejszych tkanin. Bez obawy możesz więc suszyć nawet wełnę - odpowiednio dobierana temperatura nie uszkodzi tkanin i zachowa ich rozmiar oraz kształt.
Suszarka CSO4 H7A1DE-S wyposażona została także w dedykowane programy do suszenia białych rzeczy, jeansów, kolorowego i ciemnego prania, syntetyków czy koszul.

 Zarządzaj urządzeniami z dowolnego miejsca dzięki aplikacji simply-Fi
Czy możliwość zarządzania urządzeniami do prania i suszenia za pomocą aplikacji o każdej porze dnia i z dowolnego miejsca ułatwiłaby Ci życie? Od dziś dzięki aplikacji Candy simply-Fi możesz połączyć się z pralką CSO4 1265T3, pralko – suszarką CSOW4 4645T i suszarką CSO4 H7A1D z serii SmartPro i w łatwy sposób sprawdzić stan prania o każdej porze dnia, nawet jeśli przebywasz poza domem. Dużą zaletą aplikacji jest także możliwość wybrania dodatkowych programów czy stworzenie własnego programu prania (z indywidualnym doborem temperatury i obrotów wirowania), dostosowanego do rodzaju odzieży umieszczonej w bębnie a także otrzymasz, informuje o stanie technicznym (np. o konieczności czyszczenia filtra).Pralka, CSO4 1265T3 pralko – suszarka CSOW4 4645T i suszarka CSO4 H7A1D z serii SmartPro dostępna jest w sklepach RTV EURO AGD.

 

***

Tekst promocyjny