Lifestyle

Technologie

Dzień Mamy z marką Haier

Tekst Haier Europe; Studio 111 • Zdjęcia Haier Europe www.haier-europe.com/pl_PL/

2023-05-25
Dzień Mamy z marką Haier

[Materiał reklamowy]

 

Marka Haier zadbała o to, by każdy użytkownik bez względu na stopień umiejętności kulinarnych mógł samodzielnie stworzyć dania na miarę prawdziwego szefa kuchni. Urządzenia do zabudowy wraz aplikacją hOn umożliwiają dostęp do ponad 350 unikatowych przepisów, również takie na szczególne okazje jak Dzień Mamy.

 

Dzięki połączeniu urządzeń do zabudowy z aplikacją hOn każdy użytkownik w prosty sposób może przygotować wykwintne danie dla swoich bliskich, a wirtualny asystent poprowadzi krok po kroku przez cały proces przyrządzania potrawy. Z pakietu 350 przepisów można wybrać dania uwzględniając poziom trudności, rodzaj składników, czas przygotowania, okazję na którą chcesz przygotować posiłek lub rodzaj diety (np. bezglutenowa, bez laktozy). Następnie aplikacja podpowie, w jaki sposób nastawić urządzenia, by uzyskać najlepsze rezultaty. Dzięki funkcji U-Create można również stworzyć i dopisać swoje ulubione przepisy, by zawsze mieć je w zasięgu ręki. Wszystko po to, by zapewnić mistrzowskie rezultaty twoich własnych kuchennych rewolucji.

Na szczególną okazję jaką jest Dzień Mamy warto wybrać czekoladowy ganache z truskawkami, który na pewno osłodzi jej dzień. Jak go przygotować? Przepis jest bardzo prosty:

 

Czekoladowy ganache z truskawkami


Czas przygotowania: 20 minut

Poziom trudności: niski

 

 

 

Składniki:

Czekolada gorzka 250 g

Truskawki 200 g

Śmietana 250 g

Cukier puder – do smaku

Liście mięty – do smaku

 

Sposób przygotowania:

1. Umyj truskawki i pokrój na cztery części

2. Posyp truskawki odrobiną cukru i kilkoma listkami mięty

3. Gorzką czekoladę grubo pokrój i włóż do rondelka razem ze śmietaną

4. Postaw rondelek na górnej lewej strefie.

5. Naciśnij „uruchom przepis”, aby wysyłać parametry gotowania do płyty indukcyjnej.

6. Zdejmij z palnika, wymieszaj i przelej do jednoporcjowych miseczek. Podawaj z truskawkami posypane miętą i ulubionymi dodatkami.

Smacznego!

 

Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/urzadzenia-do-zabudowy/?

 

 

 

O Haier Europe

Haier Europe jest częścią Haier Smart Home, od 14 lat numer jeden w branży AGD na świecie*, która według Fortune Global 500 jest jedną z 500 największych firm na naszym globie. Haier Smart Home od 1993 roku notowana jest na giełdzie w Szanghaju (SHA: 600690), zatrudnia około 100 000 pracowników i obecna jest na wszystkich 5 kontynentach. Globalna sieć sprzedaży firmy obejmuje ponad 160 krajów, które w 2019 roku wygenerowały przychód operacyjny w wysokości 25 miliardów euro. Marka Haier dostarcza nowoczesne i innowacyjne produkty AGD o najwyższej jakości, spełniające zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. W swoim portfolio posiada lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki.

Wizją Haier jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie IoT dla inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego. Haier Smart Home jest pierwszą chińską firmą, która w październiku 2018 roku weszła na rynek akcji D-Share notowanych na giełdzie China Europe International Exchange (CEINEX D-Share Market) we Frankfurcie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Haier:

https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl

 

*według Euromonitor International Limited