Lifestyle

Ludzie

Finał akcji "Dajemy obraz marzeniom"

Tekst Iwona Mackiewicz-Kozłowska • Zdjęcia Caro.pl

2017-10-10
Finał akcji Dajemy obraz marzeniom

25 lipca ruszyła pierwsza edycja akcji charytatywnej „Dajemy obraz marzeniom”, której organizatorem była firma Feeby. Za pomocą głosowania online internauci wybierali placówkę należącą do organizacji pożytku publicznego, której wnętrze miało zostać poddane wnętrzarskiej metamorfozie. Znamy już laureatów tego konkursu.

 

Pierwsze miejsce w głosowaniu na facebooku zajął ośrodek Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce-Zdroju, który zdobył 1424 głosy. Aktualnie w placówce trwa remont – na ścianach już zagościły ciepłe barwy, a zwieńczeniem metamorfozy będzie ozdobienie wnętrza dekoracjami Feeby.pl.

 

Ze względu na duże zainteresowanie taką formą pomocy, organizator zdecydował się przyznać również II nagrodę, jaka powędrowała do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lubsku. Jest to pakiet dekoracji, które ozdobią ściany świetlicy ośrodka.

 

Przebieg obu metamorfoz jest relacjonowany w formie reportażu "Before/After" na blogu Feeby.pl oraz firmowym fanpage. Jak zapewniają organizatorzy, to nie ostatnia taka akcja i wydarzenie „Dajemy obraz marzeniom” wróci ponownie w przyszłym roku.