Lifestyle

Technologie

Haier wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Tekst Haier Europe; Studio 111 • Zdjęcia Haier Europe www.haier-europe.com/pl_PL/

2023-01-26
Haier wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

*** Materiał reklamowy ***

 

Marka Haier, która od 14 lat jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie, dołącza do Najpiękniejszej Orkiestry świata. Producent przekazał na licytację prawdziwe technologiczne arcydzieło. Przedmiotem aukcji jest jedyna w swoim rodzaju lodówka, która powstała w ramach artystycznej współpracy marki Haier i nietuzinkowej artystki MISS DORYS. Zwycięzca aukcji zyska nie tylko lodówkę z dożywotnią gwarancją, ale co najważniejsze, pomoże chorującym na sepsę, bo taki jest właśnie cel 31. Finału WOŚP.W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”. W planach jest wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. Wielki 31. Finał odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. Natomiast do 10 lutego można wesprzeć aukcję i wziąć udział w licytacji, specjalnie przygotowanej na tę okazję lodówki Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB. Zwycięzca otrzyma nie tylko technologiczne arcydzieło z dożywotnią gwarancją producenta, ale co najważniejsze wesprze WOŚP i przyczyni się do pomocy w szczytnym celu.

https://allegro.pl/oferta/lodowka-haier-multidoor-seria-9-hcw9919fsgb-13161177252

 

 O wygląd graficzny chłodziarko-zamrażarki Haier zadbała MISS DORYS, która na co dzień należy do kobiecego kolektywu street artowego MIAU Crew, a także jest współtwórczynią stowarzyszenia i pracowni artystycznej Stacja Praga.


https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=JnwGDUsB2Ms

 Oprócz artystycznego oblicza urządzenia warto zwrócić uwagę na jego technologiczne aspekty. To prawdziwe centrum dowodzenia z wbudowanym ekranem, dzięki któremu w łatwy sposób można sterować wszystkimi funkcjami chłodziarko - zamrażarki, a także innymi urządzeniami Haier połączonymi przez aplikacje hon. Multimedialny ekran pozwala także na surfowanie w internecie umożliwiając m. in. dostęp do niezliczonej ilości przepisów. Kolejnym bardzo praktycznym rozwiązaniem są kamery umieszczone we wnętrzu urządzenia. W każdej chwili można sprawdzić zawartość lodówki, a funkcja ta będzie bardzo praktyczna choćby podczas zakupów w sklepie.

Więcej informacji o Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB znajdziecie pod poniższym linkiem:
https://www.haier-europe.com/pl_PL/multidoor/34004981/hcw9919fsgb/\

 

 

***
O firmie Haier

Firma Haier, nieprzerwanie od 14 lat, jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie. Swoje produkty dystrybuuje w ponad 160 krajach na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 100 000 pracowników. Misją firmy Haier jest dostarczanie użytkownikom stylowych, niezawodnych i innowacyjnych produktów o najwyższej jakości, które ułatwiają życie, oszczędzają czas i dbają o środowisko naturalne. Będąc blisko swoich klientów i wsłuchując się w ich potrzeby, inżynierowie firmy opracowali wiele autorskich rozwiązań i technologii, które wielokrotnie wyprzedzają oczekiwania użytkowników. Właśnie za to produkowane przez Haier lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki doceniają konsumenci. Urządzenia firmy Haier posiadają certyfikaty jakości prestiżowego instytutu kontroli VDE, który w przypadku lodówek poświadcza precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności, dzięki czemu urządzenia Haier utrzymują świeżość produktów do 2 razy dłużej.