Lifestyle

Gadżety

HOLYART.pl – sklep internetowy z artykułami religijnymi i sztuką sakralną

Tekst Magda Pawluk • Zdjęcia Holyart.pl

2022-03-14
HOLYART.pl – sklep internetowy z artykułami religijnymi i sztuką sakralną

Artykuły religijne, nazywane też dewocjonaliami, to przedmioty kultu, które wyrażają i umacniają wiarę. Medaliki, różańce, obrazy, towarzyszą wiernym podczas modlitwy są pamiątką przyjętych sakramentów, a także prezentem wręczanym z okazji ich przyjęcia. Do artykułów religijnych zaliczają się również akcesoria wykorzystywane podczas sprawowania liturgii – szaty i naczynia, a także szeroko rozumiana sztuka sakralna. Wszystkie te przedmioty można nabyć nie tylko w stacjonarnych sklepach z dewocjonaliami, lecz także online. Taką możliwość daje sklep internetowy z artykułami religijnymi Holyart.pl.

 

 

 

 

Sklep Holyart.pl wyróżnia się bogatym asortymentem oryginalnych produktów użytkowych i artystycznych. Katalog strony Holyart.pl liczy tysiące artykułów, których gama jest na bieżąco aktualizowana. Oprócz produktów sztuki sakralnej takich jak ikony, obrazy, figury i krzyże, oferowane są artykuły do użytku w kościele (kadzidła, węgle trybularzowe, olej do świec), akcesoria liturgiczne (kielichy, trybularze i łódki, kandelabry, ampułki) oraz różnorodne dewocjonalia oraz biżuteria religijna dla osób, które chcą znaleźć dla siebie lub bliskich coś wyjątkowego.

 


Artykuły religijne na każdą okazję

W asortymencie sklepu Holyart.pl można znaleźć bogatą gamę produktów na różne okoliczności: Boże Narodzenie (świąteczne szopki i figurki, sztuczne choinki, ozdoby bożonarodzeniowe, światełka), Wielkanoc, na Boże Ciało i inne religijne święta oraz uroczystości, a także pamiątki chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, bierzmowania, ślubu, prymicji. W ofercie znajduje się również bogaty wybór produktów i akcesoriów o tematyce religijnej dedykowanych dzieciom. Pełna oferta produktów dostępna jest na stronie Holyart.pl.

 


Z historii marki Holyart

Pod koniec 2006 roku sklep Pulchra Point Scn., obserwując coraz większe zainteresowanie zakupami na stronie internetowej Holyart.it, podeją decyzję, aby poświęcić się tylko i wyłącznie zamówieniom internetowym oraz zapewnić klientom jeszcze lepszą i sprawniejszą obsługę. W ten sposób powstał Pulcranet Srl – firma zajmująca się sprzedażą internetową artykułów religijnych używając marki Holyart oraz strony internetowej Holyart.pl. Obecnie Pulcranet Srl jest firmą wyspecjalizowaną w sektorze, dynamicznie rozwijającą się i zapewniającą swoim klientom najlepszą jakość usług.


 

Holyart – naprzeciw oczekiwaniom

Obecna witryna sklepu internetowego Holyart.pl idzie z duchem czasu i wychodzi naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom kupujących. Nawigacja na stronie jest bardzo prosta i intuicyjna, asortyment posegregowany wg kategorii, treści są codziennie aktualizowane, a fotografie produktów wykonywane przez fotografa w studium fotograficznym firmy. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością tak, że można dokładnie obejrzeć każdy szczegół. Sprawna i szybka wysyłka w dwóch trybach: standardowy i ekspresowy, liczne metody płatności oraz bezpośredni kontakt z obsługą klienta drogą telefoniczną, na czacie firmowym i drogą mailową sprawia, że zakupy w sklepie internetowym Holyart.pl są łatwe i przyjemne.

 

 

Zapraszamy do sklepu internetowego Holyart.pl.


 

 

***

Materiał promocyjny