Lifestyle

Zdrowie i uroda

JESIENNE SPA W DOMOWYM ZACISZU

Tekst Costway • Zdjęcia Costway costway.pl

2022-10-24
JESIENNE SPA W DOMOWYM ZACISZU

Podczas długich, jesiennych wieczorów warto zadbać o siebie. Aby skosztować uroków odmładzających i prozdrowotnych zabiegów nie trzeba wyjeżdżać do profesjonalnego salonu odnowy biologicznej. W domowym zaciszu można urządzić SPA, które umożliwia zadbanie nie tylko o piękny wygląd, ale także zrelaksowanie się i odprężenie. Marka Costway proponuje różnorodne masażery, dzięki którym przemiana domu w nowoczesny salon odnowy stanie się banalnie prosta.

 

 

Składany masażer do stóp, Costway

Masażer posiada trzy tryby masażu: shiatsu, masaż rolkowy oraz bąbelkowy, aby lepiej stymulować punkty akupunktury i poprawiać krążenie krwi. Zmniejsza zmęczenie, łagodzi ból mięśni i poprawia jakość snu. Do masażera dołączony jest łatwy w obsłudze pilot z panelem dotykowym. Pozwala na regulację 3 trybów temperatury i ustawienie timera na kąpiel stóp od 20 do 60 minut. Po złożeniu masażer ma zaledwie 10 cm grubości. Jest lekki i zajmuje niewiele miejsca, więc można go łatwo transportować i umieszczać w małych przestrzeniach – na przykład pod łóżkiem, czy w kącie szafy. 

https://costway.pl/skladany-masazer-stop-z-podgrzewaniem-34-41-21-cm

 

Hydromasażer shiatsu z podczerwienią do stóp, Costway

Hydromasażer posiada 6 rolek masujących. Wyposażony jest w przegródkę na zioła oraz sole do kąpieli. Dzięki regulacji temperatury wody w zakresie od 35 do 48°C można łatwo dostosować masażer do swoich potrzeb. Wbudowany minutnik umożliwia ustawienie czasu trwania masażu (od 10 do 60 minut), a wyświetlacz LED pozwala na kontrolę wszystkich funkcji. Dzięki 4 obrotowym kółkom (w tym 2 kółkom z możliwością blokady), masażer jest poręczny i łatwy do przemieszczania. Zdejmowana pokrywa oraz wyciągana powierzchnia masująca umożliwiają utrzymanie urządzenia w czystości, a wbudowana rura spustowa ułatwia opróżnianie zbiornika.

https://costway.pl/hydromasazer-shiatsu-z-podczerwienia-do-stop-500w-szary

 

 

Masażer do stóp i łydek z kompresją, Costway

Urządzenie oferuje różne funkcje: masaż łydek, masaż stóp, terapię grzewczą czy wibracje. Głęboki masaż ugniatający i podgrzewanie pobudza krążenie krwi. Na ekranie wyświetlane są aktualne dane i ustawienia. Urządzenie można wygodnie ustawić za pomocą pilota zdalnego sterowania. Maksymalna temperatura to 40°C. Masażer posiada czasomierz, który można ustawić na czas pracy do 60 minut.

https://costway.pl/masazer-do-stop-i-lydek-z-kompresja-szary

Te i wiele innych akcesoriów można znaleźć na stronie www.costway.pl

 

 

***

Costway to jeden z największych importerów oraz producentów zabawek dla dzieci, mebli, akcesoriów do domu i ogrodu oraz artykułów sportowych. To międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem, działająca w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy i wielu innych. Jest obecna na rynkach ponad 150 krajów świata. Produkty marki Costway dostępne są w sprzedaży na stronie www.costway.pl lub za pośrednictwem największych marketplaców takich jak Allegro, Amazon czy Morele.

 

 

 

***

Materiał sponsorowany