Lifestyle

Ludzie

Konkurs bożonarodzeniowy

Tekst List do Mikołaja

2016-12-14
Konkurs bożonarodzeniowy

Na pewno każdy z nas, dając się ponieść magicznej atmosferze Bożego Narodzenia, miał okazję napisać do Świętego Mikołaja, prosząc o wymarzone prezenty. Szczególnie dzieci nie wyobrażają sobie, by tuż przed Gwiazdką nie stworzyć takiego listu, by potem oczekiwać odpowiedzi lub spełnienia próśb o podarunki. A gdyby tak w tym roku Mikołaj napisał kilka słów od serca do naszych bliskich? Dzięki usłudze List od Mikołaja zarówno do najmłodszych, jak i tych starszych popłyną pozdrowienia prosto z Laponii. Wyjątkową, osobistą wiadomość można zamówić na https://listodmikolaja.eu lub wygrać w naszym konkursie.


Tym razem Święty Mikołaj postanowił nagrodzić dwie osoby zestawami, w których skład wchodzą sygnowany pieczęcią list od św. Mikołaja o dowolnej treści oraz wybrany gadżet – naklejka, zakładka bądź zawieszka.
Stwórz własny list do wybranej przez Ciebie osoby, a adresat dostanie go w formie wiadomości od Świętego Mikołaja!

By zdobyć nagrodę, należy zajrzeć na nasz profil na Facebook'u: https://www.facebook.com/MediaCreations.press/ i pod postem o konkursie bożonarodzeniowym odpowiedzieć na pytanie: kto pomaga Świętemu Mikołajowi w dostarczeniu listów?

Podpowiedź znajdziesz na stronie: https://listodmikolaja.eu.
Konkurs trwa od 14 do 18 grudnia 2016 r.
Zapraszamy do udziału!