Lifestyle

Zdrowie i uroda

Laboratorium Kosmetyczne Ava wprowadza na rynek linię HYGENIC LINE -Intensive Protection.

Tekst Laboratorium Kosmetyczne AVA • Zdjęcia Laboratorium Kosmetyczne AVA

2020-05-27
Laboratorium Kosmetyczne Ava wprowadza na rynek linię HYGENIC LINE  -Intensive Protection.

Niezbędna linia do dezynfekcji nie tylko dłoni, ale i twarzy. Niezastąpiona w domu, w pracy, w szkole i w podróży. Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami. Zwiększona ilość składników antybakteryjnych, w tym rewelacyjne jony srebra i olejek z drzewa herbacianego, doskonale chronią skórę przed drobnoustrojami.Specjalnie dobrana ilość alkoholu w wybranych produktach linii redukuje bakterie, nie niszcząc skóry. Ekstrakty z aloesu i rumianku oraz kwas hialuronowy chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują.
 
Dostępne w drogeriach tradycyjnych w całym kraju oraz na https://www.ava-kosmetyki.pl/

 

HYGIENIC LINE
INTENSIVE PROTECTION

Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra
Bez spłukiwania
Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami
Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego. Redukuje bakterie. Wskazany w pracy, w szkole i w podróży. Oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel zwiększa higienę rąk i nawilża.
Cena: 17 zł. / 50 ml

 Antybakteryjny żel do mycia rąk z aktywnymi jonami srebra
⦁    redukuje bakterie
⦁    silnie nawilża
Działanie antybakteryjne  potwierdzone badaniami
Zastępuje tradycyjne mydło
Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów. Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują.
Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby nietolerujące tradycyjnych środków myjących.
Cena: ok 28 zł / 200 mlAntybakteryjny żel do mycia twarzy z aktywnymi jonami srebra
⦁    doskonale oczyszcza
⦁    skutecznie redukuje bakterie
⦁    nie wysusza skóry, nawilża
Działanie  antybakteryjne potwierdzone badaniami
Skuteczny żel do mycia twarzy, bezwzględny dla bakterii i innych zanieczyszczeń. Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka  ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego  wzbogacona o pochodne salicylowe głęboko oczyszcza, redukuje chorobotwórcze drobnoustroje, a ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia i optymalnie nawilżają skórę.                                                                                                                                                                                                                                                                Polecany jest do codziennego mycia, również osobom nietolerującym zwykłych środków myjących.
Cena: 28 zł / 200 ml

 


Antybakteryjny tonik do twarzy z aktywnymi jonami srebra
⦁    redukuje  bakterie
⦁    nawilża i tonizuje
 Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami
Delikatny dla skóry, bezwzględny dla bakterii tonik do twarzy. Przywraca naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Nowoczesna Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra zapewnia szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny złożony z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby wzbogacony w pochodne salicylowe redukuje drobnoustroje chorobotwórcze, a aloes i kwas hialuronowy pozwalają skórze zachować optymalny stopień nawilżenia.
Cena: 21 zł / 200 mlAntybakteryjny  krem do rąk z aktywnymi jonami srebra
⦁    Pielęgnuje skórę
⦁    Redukuje bakterie
2w1
Innowacyjny krem do rąk – delikatny dla skóry, bezwzględny dla bakterii. Nowoczesna, opatentowana Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra posiada szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Olejek z drzewa herbacianego wzmacnia redukcję drobnoustrojów chorobotwórczych, a ekstrakt z kory wierzby dodatkowo działa prebiotycznie - odbudowuje naturalną mikroflorę. Ekstrakt z rumianku działa kojąco i regenerująco. Kompleks aż 7 naturalnych olejów i maseł odżywia i regeneruje skórę, chroni przed utratą wody z naskórka oraz wzmacnia naturalną barierę lipidową.
Krem zwiększa odporność skóry na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych (środki myjące, mróz, wiatr).
Dba o higienę dłoni oraz zapobiega wysuszaniu i rogowaceniu naskórka. Pozostawia skórę miękką i jedwabiście gładką.
Cena: ok 26 zł. /200 ml

 

***

Tekst promocyjny