Lifestyle

Hotele i restauracje

Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie

Tekst HOTEL**** SŁONECZNY ZDRÓJ MEDICAL SPA & WELLNESS • Zdjęcia WWW.SLONECZNYZDROJ.PL

2022-05-19
Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie

Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness to miejsce na każdą porę roku, z pełną gamą możliwości. Designerski i nowoczesny – urzeka elegancją oraz wysokim standardem oferowanych usług.

 

Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness jest położony w przepięknej uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój w województwie świętokrzyskim. Wyjątkowo ciepły mikroklimat sprawia, że słońce świeci tu przez większość dni w roku.

 

 

KOMFORT I ZDROWIE SPOTYKAJĄ SIĘ NA KAWIE

W Słonecznym Zdroju znajduje się doceniana w całym kraju Restauracja Ponidzie, której smaki wiążą kuchnię europejską w stylu fusion z bogactwem produktów regionalnych. Połączona bezpośrednio z przeszkloną oranżerią, idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe oraz prywatne.

 

 

Część gastronomiczną hotelu tworzą ponadto Klub Kalejdoskop z kręgielnią oraz trzema niezależnymi salami (Mars, Venus i Winiarnią), a także pawilon grillowy.

 

 

 

SPA

W centrum SPA zadbamy o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego. W profesjonalnie przygotowanych gabinetach oferowane są zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, masaże oraz ceremonie Wellness. W niepowtarzalnej atmosferze, pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, dłonie terapeutów pozwalają odbudować kapitał energetyczny, uwolnić umysł i wrócić do codziennego życia w pełni sił.

 

 

 

STREFA WELLNESS

W strefie Wellness znajdziemy basen z jacuzzi, sauny (fińska i IR). W trosce o zdrowie gości w części wypoczynkowej zamontowano również tężnię solankową oraz panele solne, które moją korzystny wpływ na organizm. Na uwagę zasługuję fakt, że strefa Wellness w odróżnieniu od innych obiektów otwarta jest do godziny 23.00, dzięki czemu goście mają możliwość zrelaksowania się nawet bardzo późnym wieczorem.

 

 

MEDICAL

Oferta sekcji medycznej hotelu obejmuje cały przekrój zabiegów z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, światłoterapii, masaży i rehabilitacji. Ze względu na wykorzystywanie w leczeniu wody siarczkowej, specjalnością hotelu jest balneologia. „Siarczkowy dotyk natury” i fachowa opieka sprzyjają powrotowi do zdrowia. Jak pokazują liczne przykłady, kuracje stosowane w oparciu o wszechstronną synergię czynników leczniczych już po pierwszym tygodniu przynoszą widoczną poprawę stanu zdrowia. W Słonecznym Zdroju leczone są następujące grupy schorzeń: reumatologiczne, dermatologiczne, neurologiczne, ortopedyczno-urazowe, przewlekłe zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, miejscowe dysfunkcje i zespoły bólowe, choroby układu krążenia oraz inne dolegliwości.

 

 

CZAS WOLNY

Z myślą o zagospodarowaniu czasu wolnego pomiędzy zabiegami Słoneczny Zdrój przygotował dla gości: taras słoneczny, ogród z oczkiem wodnym i placem zabaw, czytelnię oraz kids corner. Dla osób aktywnych powstały natomiast: Cardio Room, kręgielnia, bilard, boule, wypożyczalnia rowerów, a także wielofunkcyjna hala sportowa (tenis, piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka).

 

 

Rozbudowana oferta Buska-Zdroju i regionu Ponidzie zapewni miłośnikom aktywnego wypoczynku wiele niezapomnianych wrażeń. Turystyka rowerowa, spływy kajakowe, loty paralotniowe, naturalne kąpieliska czy nordic walking to tylko wybrane propozycje dla amatorów pozna - wania świata w ruchu. Nie zawiodą się także turyści ceniący spokojniejsze formy wypoczynku. Czeka tutaj na nich bogactwo dóbr naturalnych i kulturowych.

 

 

 

 

***

Materiał promocyjny