Lifestyle

Ślub

Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days: 21-22 września 2019

Tekst Warsaw Wedding Days • Zdjęcia Warsaw Wedding Days

2019-10-07
Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days: 21-22 września 2019

To była niezwykle wyjątkowa inauguracja sezonu ślubnego 2020! Setki wystawców, tysiące odwiedzających, niezliczona ilość inspiracji ślubnych oraz jedna jedyna, niepowtarzalna Ambasadorka Targów Izabela Janachowska! Otworzyliśmy sezon i jako pierwsi w Polsce pokazaliśmy premierowe kolekcje sukien ślubnych Izabeli Janachowskiej: Izabela Janachowska Wedding Dream oraz Izabela Janachowska Collection. Na scenie głównej zaprezentowaliśmy również premierę Przewodnika Panny Młodej „Aż do ślubu” autorstwa naszej niezastąpionej Ambasadorki. Ale to jeszcze nie wszystko czym możemy się pochwalić!

 

Warsaw Wedding Days to dwa dni pełne cudownych spotkań, premier, metamorfoz, warsztatów, konkursów, castingów oraz pokazów mody!

 

W sobotę nastąpiło oficjalne otwarcie Targów Warsaw Wedding Days 2019, a tuż po nim premiera wspomnianego już Przewodnika Panny Młodej „Aż do ślubu”, który podczas Targów panny młode mogły kupić i otrzymać w nim autograf Izabeli Janachowskiej.

 

 

Wszystkich zgromadzonych gości poczęstowaliśmy perfekcyjnie wykonanym i niezwykle smacznym tortem, autorstwa Galerii Słodkości, który był prawdziwym dziełem sztuki cukierniczej!

 

Swoją obecnością zaszczycił nas także, Rafał Michalak projektant z duetu MMC, który opowiedział o trendach panujących w modzie ślubnej oraz zaprezentował najnowsze tkaniny.

 

 

Premier na Warsaw Wedding Days nie było końca! Izabela Janachowska podczas Targów uchyliła rąbka tajemnicy na temat Wedding Dream Academy, która staruje 12 października. Są to jednodniowe szkolenia prowadzone osobiście przez Izabelę Janachowską oraz zespół wybranych ekspertów, które są doskonałą okazją do uporządkowania wiedzy związanej z organizacją ślubu i pomogą przyszłym pannom młodym.

 

Kulminacyjnym punktem pierwszego dnia Targów Warsaw Wedding Days były pokazy mody ślubnej: Marki Laurelle, Projektantki Angeliki Józefczyk, Marek Ksis i LeBrate oraz Izabeli Janachowskiej Wedding Dream i Izabeli Janachowskiej Collection. Obecność widzów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Panny młode, druhny, mamy, teściowe oraz panowie zgromadzeni wokół sceny nie mogli oderwać wzroku z zachwytu nad zaprezentowanymi kolekcjami!

 

 

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy Strefę Inspiracji, której głównym Partnerem w tym roku była firma ArtSize z pomysłową oraz niezwykle zdolną Gabrielą Prządką na czele! Latające łóżka, pawie pióra i złote żurawie, euforia kolorów. To tylko część zjawiskowej oferty dekoracji ślubnych. Wyobraźnia nie zna granic, a Gabriela Prządka ze swoim teamem jest nieograniczenie kreatywna w realizacji tych wyobrażeń! Dodatkowo w strefie ArtSize zbudowaliśmy strefę wykładową TREND SHOW - POD PRĄD - tego jeszcze nie było na żadnych targach w Polsce! Opowiedzieliśmy o trendach wizualnych na świecie, oświetleniu i słodkościach. Zaprosiliśmy Anetę Opała by poprowadziła wykład I SEE YOU - BE HAPPY i opowiedziała jak to zrobić, by w dniu ślubu widzieć się wzajemnie oraz być szczęśliwym z dala od stresu. Partnerami tej spektakularnej i zapierającej dech w piersiach Strefy Inspiracji były firmy: BTL Group, GoWeddi, OZ Export Polska, TTM Aneta Opała, Galeria Słodkości, BELLDECO, plan B, Katelov Calligraphy, Jacek Opała, Od Chłopaków Prosseco Van.

 

 

Warsaw Wedding Days to jedyne Targi Ślubne w Polsce, które nagradzają Wystawców. Laureatami nagród pod nazwą Brylant Warsaw Wedding Days, zostały firmy, których produkty są najbardziej inspirujące, zaaranżowali najpiękniejsze stoiska, i których produkty charakteryzują się najlepszą jakością. W gronie tym znaleźli się: Laurelle, Roland Jakub Rogowski, Dwór Mościbrody, GoWeddi, Xeniamode, Arka Pyroshow & Eyes Creams.

 

Podczas Targów nagrodziliśmy również naszych Partnerów za pomoc i zaangażowanie oraz wkład w rozwój naszego wydarzenia. Laureatami zostali: ArtSize, BTL Group, Galeria Słodkości, TTM Aneta Opała, Dance Book Academy, Collage Light, Karolove Kartki, Blushy, Egurolla Dance Studio oraz Ksis.

 

Nagrodę za najpiękniejsze stoisko na Targach odebrała Agata Nivette marka Laurelle.

 

 

Podczas Gali Biznesu, honorową statuetką nagrodziliśmy naszą Ambasadorkę Izabelę Janachowską, której portal Wedding Dream jest Partnerem Strategicznym Targów Warsaw Wedding Days!

 

Podczas Targów Warsaw Wedding Days niespodzianek nie brakowało! W drugi dzień Targów byliśmy świadkami niezwykłych ślubnych metamorfoz z Izabelą Janachowską! Całość przypominała konwencją program „W czym do ślubu”. Wybrane bohaterki prezentowały się w sukniach na scenie, przed publicznością, która mogła wyrazić swoją opinię. Jedną z nich wybierały same, natomiast dwie kolejne były proponowane przez Izabelę Janachowską. Następnie miały za zadanie wybrać tę kreację, w której zaprezentują się w wielkim finale. W przygotowaniach do finału pomagał im BeautyTeam pod czujnym okiem Izabeli Janachowskiej. Finał metamorfoz był fenomenalny! Panny młode przeszły prawdziwą przemianę i wybrały suknie ślubne bliskie im sercom.

 

 

Młode pary miały świetną okazję do nauczenia się kroków pierwszego tańca podczas Warsztatów Tanecznych, które prowadziła szkoła tańca Dance Book Academy.

 

Niespotykanym miejscem na Targach była Strefa Konsultantów Ślubnych czyli bezpłatnych porad ślubno – weselnych. Meeting Wedding Plannerów to wyjątkowa strefa, w której odbywały się spotkania w wysublimowanym gronie. Narzeczeni mieli niepowtarzalną okazję do bezpośredniego spotkania z najbardziej znanymi konsultantami ślubnymi, którzy nie biorą udziału w regularnych targach czy wystawach. Dostęp do ślubnych ekspertów jeszcze nigdy nie był łatwiejszy! Podczas rozmowy można było ustalić harmonogram działania, rozwiązać nurtujące problemy organizacyjne, oraz napisać scenariusz dnia ślubu! Wedding Plannerzy podzielili się również osobistymi historiami biznesowymi i lekcjami wyniesionymi z własnych doświadczeń.

 

 

Już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji najbardziej prestiżowych Targów Ślubnych w Polsce. Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days 19-20 września 2020 w Ptak Warsaw Expo! To jedyne targi ślubne w Polsce, których Ambasadorką jest Izabela Janachowska, a jej portal Wedding Dream Partnerem Strategicznym!

 

Organizujesz ślub lub myślisz o karierze w branży ślubnej, chcesz zaprezentować swoje usługi lub umocnić swoją pozycję w branży? Zostań Wystawcą lub kup bilet na warsawweddingdays.pl wykorzystaj szansę i otwórz się na nowe możliwości!