Lifestyle

Hotele i restauracje

Modrzewie Park Hotel & SPA***** najlepszym butikowym hotelem w Polsce w konkursie World Travel Awards 2020!

Tekst Modrzewie Park Hotel & SPA • Zdjęcia Modrzewie Park Hotel & SPA www.mparkhotel.pl

2020-11-12
Modrzewie Park Hotel & SPA***** najlepszym butikowym hotelem w Polsce w konkursie World Travel Awards 2020!

Góry, mieniący się jesiennymi kolorami otaczający las, a w nim butikowy hotel – Modrzewie Park Hotel & SPA*****, synonim luksusu i elegancji. Położony na wzgórzu, w sercu szczawnickiego kurortu oferuje swoim gościom niezapomniany, kameralny i bezpieczny wypoczynek. Modrzewie Park Hotel & SPA jest niejednokrotnie nagradzany prestiżowymi tytułami.Piękny obiekt wybudowany przez Adama Stadnickiego dla jego córki Marii, w latach 2008-2009 został w pełni odnowiony przez rodzinę Mańkowskich i zaprojektowany z zachowaniem oryginalnego stylu art deco przy udziale francuskiej firmy Image de Marc, by stać się pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem w Pieninach. Pierwszym wyzwaniem, a zarazem sukcesem było nawiązanie współpracy z ekskluzywną światową marką Hermes, która do dnia dzisiejszego wybiera Modrzewie Park Hotel & SPA, jako jedyne miejsce w Polsce, by oferować swoje kosmetyki w standardzie pokoju.

 Dzięki oddanej pracy całego zespołu, dbałości o detale, perfekcyjnie dobranym elementom wyposażenia (kołdry z gęsiego pierza, puszyste szlafroki, luksusowe kosmetyki, kolorystyka pomieszczeń współgrająca z naświetleniem pokoju) oraz wysokiej jakości obsługi (dyskretna, precyzyjna i indywidualnie dopasowana do każdego Gościa) hotel utrzymuje najwyższe międzynarodowe standardy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości z całego świata.

 Pomimo mocno rozwijającej się konkurencji w regionie, ten butikowy hotel utrzymał pozycję lidera pod względem elegancji, prestiżu i obsługi oraz ciągle zdobywa liczne nagrody renomowanych instytucji, jak właśnie otrzymany tytuł World Travel Awards 2020 - Najlepszy butikowy hotel w Polsce.

 Od początku swojej działalności Modrzewie Park Hotel & SPA zdobywa nagrody i nominacje w prestiżowych międzynarodowych konkursach tj. Hotel z Pomysłem, Prestige SPA Awards, Luxury Travel Awards czy RomanceTV Award.

Klimat hotelu bez wątpienia uwiedzie każdego szukającego relaksu i komfortu w otoczeniu czystej górskiej natury. Bogata oferta pakietów SPA oraz ciekawe propozycje wypoczynku zarówno służbowego jak i relaksacyjnego połączone z wyśmienitą kuchnią pozwalają na pełnię odprężenia.

 Jesienne Pieniny i Szczawnica to magia kolorów, która pozytywnie nastraja i dodaje energii. Łącząc je z luksusem, niebanalnym charakterem Modrzewie Park Hotel & SPA ***** oraz najwyższymi standardami uzyskujemy przestrzeń do wypoczynku, której nie doświadczymy nigdzie indziej.


www.mparkhotel.pl***

Materiał promocyjny