Lifestyle

Gadżety

Przepis Jana Niezbędnego na…

2016-05-09
Przepis Jana Niezbędnego na…

W dzisiejszym zabieganym świecie każda oszczędzona chwila jest cenna. Szczególnie rano, kiedy liczą się sekundy, a przygotowaniom do pracy i szkoły nie ma końca. Abyśmy już nigdy nie marnowali czasu na zbędne czynności, Jan Niezbędny przygotował innowację na miarę XXI wieku – niezwykle wytrzymałą i rozciągliwą folię EASY, którą można szybko i łatwo oderwać palcami w dowolnym miejscu i wygodnie zapakować kanapki czy produkty w lodówce.  
 
Folia spożywcza ma szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Chroniąc żywność przed wysychaniem, świetnie nadaje się do przechowywania mięsa, wędlin, ryb, warzyw  i owoców czy ciasta. Zapobiega przenikaniu zapachów w lodówce. Ponieważ dostosowuje się do każdego kształtu, jest idealna jako opakowanie do kanapek i innych przekąsek. Można  w niej również mrozić, a dzięki temu, że jest przezroczysta, zawsze będziemy wiedzieli, co kryje nasza zamrażarka. Ale to nie wszystko…

 

folia spożywcza jan niezbędnyJan Niezbędny przedstawia absolutną nowość i unikalny koncept w kategorii folii spożywczych! Folię do żywności EASY Jana Niezbędnego można oderwać palcami w dowolnym miejscu, bez potrzeby stosowania nożyka. Dzięki temu wygodnie zapakujesz każdy produkt, nie tracąc ani chwili cennego czasu. Jest przy tym rozciągliwa, wytrzymała i dobrze przylega do owijanej żywności i naczyń. Korzystanie z folii do żywności jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

folia do żywności jan niezbędnyJan Niezbędny, folia do żywności EASY, cena ok. 4,50 zł


***

Jan Niezbędny


Już od 2000 roku Jan Niezbędny towarzyszy nam w codziennych domowych obowiązkach. Marka oferuje produkty do pakowania i przechowywania żywności oraz pomagające w utrzymaniu czystości w domu, m.in.: folie aluminiowe i do żywności, produkty  do pieczenia i mrożenia, naczynia jednorazowe, worki na śmieci, ścierki i zmywaki, mopy, deski do prasowania i suszarki  do ubrań. „Żyj wygodniej!” – to hasło marki, wciąż poszukującej nowych rozwiązań i możliwości, dzięki którym nasze domowe obowiązki staną się łatwiejsze i mniej uciążliwe. Szczegółowe informacje o produktach: www.janniezbedny.pl, www.facebook.com/JanNiezbedny.

Jan Niezbędny – Żyj wygodniej!

 

folia jan niezbędny

 

http://sentinel.pl