Lifestyle

Gadżety

Przyjaźń w pięknym wydaniu

Tekst TOMASZ WOLAŃSKI • Zdjęcia AMIBELLE

2018-09-14
Przyjaźń w pięknym wydaniu

Mówi się, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wierny, oddany, zawsze czekający na właściciela pupil to z pewnością znakomity kompan. Już od progu uszczęśliwia nas wesołym merdaniem ogonka, za pomocą którego wyraża radość z naszej obecności. Trwa przy nas niezależnie od tego, czy aktualny czas jest dobą znamienitych sukcesów, czy też przybijających niepowodzeń.

 

Futrzasty druh ofiarowuje nam swoje zwierzęce serduszko, które bezgranicznie kochając, umila niejeden ludzki byt, nie oczekując w zamian wiele. Aby jednak uczynić życie mniejszego ulubieńca piękniejszym, możemy podarować mu luksus, skryty w wysokiej jakości produktach. Foteliki samochodowe, komfortowe schodki, legowiska czy zabawki to gwarancja bezpiecznej radości, która oprócz funkcjonalności ucieszy oczy zmyślnym efektem wizualnym. Podobną rolę pełnią dedykowane psom ubranka, idealne na jesienne wieczory.

 

 

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Choć domowe zwierzaki kochają czas spędzony na świeżym powietrzu wspólnie z właścicielem, niejednokrotnie podróż w docelowe miejsce staje się niekomfortowa i stresująca. Zaradzą temu foteliki samochodowe, których miękkie, eleganckie poszycie sprawi, że przejażdżka będzie dla psa doświadczeniem iście królewskim. Zaskakujące bogatą gamą kolorystyczną, trafią w gusta każdego posiadacza czworonoga, dając radość duetowi. Na spacerach przydatne staną się także piękne skórzane smycze i obroże, dedykowane poszczególnym rasom. Sprzęt w niebanalnej odsłonie stworzy wrażenie elitarnego, nadając psinie szyk i grację rodem z wybiegów międzynarodowych konkursów.

 

 

DESIGNERSKA WYGODA

Dbając o jakość życia pupila, możemy wprowadzić w aranżację ciekawe akcenty, skupiające bez wątpienia uwagę gości. Wygodne, kilkustopniowe schody, wykonane z pięknego obszycia pozwolą szybko i bezpiecznie dostać się na nieosiągalną kanapę czy też fotel. Mobilne, wykonane w sześciu kolorach, wpiszą się w każde wnętrze, podkreślając indywidualizm oraz wskazując na przywiązanie właściciela do zwierząt. O spokojny sen czworonoga zadbają wysokiej klasy legowiska, stworzone z myślą o jego zdrowiu i wygodzie. Najlepsza, stale badana jakość surowców zapobiega przegrzaniu, a także wychłodzeniu ciała, zaś innowacyjne rozwiązania, takie jak leżanka typu trampolina, pozwalają ograniczyć ryzyko zaatakowania przez insekty (np. przenoszące choroby kleszcze). Opcją idealną dla miłośników zadaszonego azylu są budki, które przypominające kształtem pomniejszoną wersję namiotu, pozwalają na schowanie się w jego ścianach. Stworzone również z myślą o kotach, przemienią się w świetną bazę obserwacyjną z widokiem na dobrą zabawę.

 

 

KU PRZYGODOM

W zwierzęcym dziecku także drzemie dusza odkrywcy. Aby mały zdobywca nie nudził się w czterech ścianach, warto go odpowiednio uposażyć. Kreowane dla idei wspólnego przeżywania słonecznych dni aporty umilą niejedno przedpołudnie, ucząc psa posłuszeństwa poprzez wesołe harce. Miejsce służące wbiciu ciekawskich pazurków oszczędzi także nieprzyjemności, chroniąc przed zaciągnięciami kanapę, firanki i inne elementy wystroju, które mały kompan dopiero poznaje. Dedykowane rosnącym stworzeniom gryzaki dbają o zdrowie jamy ustnej, sprawiając niemałą frajdę. Z pewnością wdzięczna rozrywka, która cieszy nie tylko zwierzęce serduszko, ale także rozbawia właściciela, nie wywołuje złości spowodowanej pogryzionym pilotem czy kapciami, bardziej spodoba się wkraczającemu w świat dorosłych szczeniakowi.

 

 

KREACJE NA CZTERY ŁAPY

Strojne psie damy czy dżentelmeni to widok, który niegdyś zarezerwowany dla bajkowych animacji, dziś cieszy użytkowością i niebanalną prezencją. Kolekcje przygotowane zarówno dla najmniejszych wielkością ras, jak i masywnych dobermanów czy owczarków, zawierają przydatne przywiązanie właściciela do zwierząt. O spokojny sen czworonoga zadbają wysokiej klasy legowiska, stworzone z myślą o jego zdrowiu i wygodzie. Najlepsza, stale badana jakość surowców zapobiega przegrzaniu, a także wychłodzeniu ciała, zaś innowacyjne rozwiązania, takie jak leżanka typu trampolina, pozwalają ograniczyć ryzyko zaatakowania przez insekty (np. przenoszące choroby kleszcze). Opcją idealną dla miłośników zadaszonego azylu są budki, które przypominające kształtem pomniejszoną wersję namiotu, pozwalają na schowanie się w jego ścianach. Stworzone również z myślą o kotach, przemienią się w świetną bazę obserwacyjną z widokiem na dobrą zabawę.

 

www.amibelle.pl