Lifestyle

Hotele i restauracje

RELAKS I REGENERACJA W BORACH TUCHOLSKICH

Tekst Hanza Pałac Wellness & SPA • Zdjęcia hotel Hanza Pałac Wellness & SPA; HANZAPALAC.PL

2023-02-27
RELAKS I REGENERACJA W BORACH TUCHOLSKICH

*Materiał reklamowy*

 

Gościnny hotel Hanza Pałac Wellness & SPA położony na skraju Borów Tucholskich to magiczne miejsce na wypoczynek i regenerację. Hotel dedykowany jest całym rodzinom przez wzgląd na wyjątkowość otoczenia oraz strefę SPA z basenem.

 

Ceniącym odpoczynek tylko we dwoje hotel oferuje romantyczny pobyt „Zakochani w Pałacu” z wykwintną kolacją w hotelowej restauracji oraz szeroką ofertą zabiegów SPA w gabinecie dla par. Szczególnie polecanymi są autorskie zabiegi: „Zmysłowość Kobiety” i „Siła Mężczyzny”, a także „Szampański Rytuał w Borach Tucholskich”. Osobom zabieganym i zapracowanym dedykowany jest pakiet „Regeneracja w SPA”, który zawiera regenerujące zabiegi, a wśród nich energetyzujący peeling całego ciała, relaksujący i rozluźniający masaż pleców oraz masaż głowy. Do dyspozycji jest również strefa saun i strefa relaksu z widokiem na park.

 

Szef kuchni wraz ze swoim zespołem zatroszczy się o to, by rozpieścić gości smakowitymi daniami i deserami, a w Barze Piwniczka ze stołem do bilardu można zaszyć się w weekendowe wieczory.

 

www.hanzapalac.pl