Lifestyle

Ludzie

Trwa rekrutacja do SZKOŁY REŻYSERII TEATRALNEJ I FILMOWEJ – zgłoszenia do 17 stycznia 2023!

Tekst Krakowskie Szkoły Artystyczne • Zdjęcia Krakowskie Szkoły Artystyczne

2023-01-13
Trwa rekrutacja do SZKOŁY REŻYSERII TEATRALNEJ I FILMOWEJ – zgłoszenia do 17 stycznia 2023!

▪ Weekendowy, oparty na PRAKTYCE, siedmiomiesięczny program, który przygotowuje do samodzielnej pracy reżysera oraz do startów na kierunki reżyserskie akademii teatralnych.

▪ Wykładowcami są wybitni artyści, reżyserzy, scenarzyści, scenografowie i choreografowie z wieloletnim doświadczeniem.

▪ Słuchacze uzyskują umiejętności w zakresie reżyserii teatralnej, kreowania scenariusza filmowego oraz autorskiej realizacji różnorodnych form inscenizacji (film, teatr plastyczny).

▪ Kierunek zaoczny, 2 weekendy/miesiąc


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 


Sprawdźcie opinie absolwentów:

„Szkoła Reżyserii w Krakowskich Szkołach Artystycznych była dla mnie przede wszystkim wyzwaniem. Możliwością przekonania się czym naprawdę jest praca reżysera. Jak wiele należy włożyć wysiłku by stworzyć chociaż bardzo krótką scenę. Uważam, że było ciekawe i ważne doświadczenie, które pozwoliło mi zrozumieć jak wielu rzeczy muszę się jeszcze nauczyć. Jestem wdzięczna wykładowcom – za wiedzę, którą się podzielili. Jestem wdzięczna początkującym reżyserom – za ich pomysły oraz potrzebne wskazówki. Jestem wdzięczna aktorom – za sprawną współpracę i zaangażowanie. Była to wspaniała, niezapomniana przygoda!” – Julia Tomiczek, absolwentka Szkoły Reżyserii


Początek zajęć: 28-29 stycznia 2023 r.

Termin zgłoszeń: 17 stycznia 2023 r.

KONTAKT: [email protected]

Więcej informacji o programie, wykładowcach i terminach zjazdów na stronie: www.ksa.edu.pl/szkola-aktorska/szkola-rezyserii


___

Szkoła Reżyserii jest częścią Szkoły Aktorskiej SPOT, która jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

 

***

Materiał promocyjny