Lifestyle

Kulinaria

TUPPERWARE OGŁASZA CZWARTĄ EDYCJĘ KONKURSU KULINARNE GWIAZDY TUPPERWARE - TWÓJ KONKURS PREZENTACJI

Tekst . • Zdjęcia Tupperware

2019-04-17
TUPPERWARE OGŁASZA CZWARTĄ EDYCJĘ KONKURSU KULINARNE GWIAZDY TUPPERWARE  - TWÓJ KONKURS PREZENTACJI

Jest to WYJĄTKOWA OKAZJA, by TWOJA KREATYWNOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI PREZENTACJI rozkwitły, a TWOJE MENADŻERSKIE UMIEJĘTNOŚCI ukazały się w pełni.W Tupperware gotowanie jest naszą pasją. W ten sposób wprowadzamy w życie hasło marki „Confidence becomes you”*. By dzielić się tą ideą, 3 lata temu stworzyliśmy własny europejski konkurs kulinarny Kulinarne Gwiazdy Tupperware, w którym wzięło udział ponad 30 000 Menadżerów Tupperware z całej Europy.Wydarzenie Kulinarne Gwiazdy Tupperware 2016, 2017 i 2018 odniosło tak wielki sukces, że Tupperware ponownie zorganizował Konkurs w roku 2019. W poprzednich edycjach konkursu uczestnicy zostali poproszeni o przygotowanie jednego oryginalnego dania głównego w 2016, deseru w 2017 oraz przystawki w 2018.  


Aby wziąć udział w tegorocznym konkursie, uczestnicy będą musieli przygotować jeden oryginalny, krótki Przepis do pokazania na Party Tupperware (na prezentacji czy podczas spotkania pokazowego) spełniający kryteria:

⦁    Przepis jest gotowy w przeciągu 15 minut od momentu wejścia do kuchni do momentu serwowania.
⦁    Zawiera 5 porcji – 1 porcja pokazowa, 4 na tacy
⦁    Jest prosty, ale także zaskakujący, imponujący, idealny na Party.
⦁    Łatwy do powtórzenia.
⦁    Do jego przygotowania można użyć dowolnych produktów Tupperware z bieżącego katalogu.
⦁    Powinien być przygotowany za pomocą produktu Tupperware, na bazie, którego robisz Party i którego sprzedajesz bardzo dużo.

 Swoje zwycięstwo Kulinarne Gwiazdy Tupperware 2019 będą świętowały podczas ekskluzywnej wycieczki VIP. Spędzą 3 dni w Rzymie, gdzie będą traktowane jak prawdziwe gwiazdy. Będą zaproszone do ekskluzywnego hotelu oraz gościły na uroczystej kolacji. Wezmą też udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, do której zostaną przygotowane przez fryzjera i wizażystę. Dodatkowo wezmą udział w sesji gotowania w renomowanej Włoskiej Szkole Gotowania, stanowiącą bazę szkoleniową dla zawodowych
Szefów kuchni i ekspertów kulinarnych. Szkoła ta będzie miejscem, w którym nasi zwycięzcy będą mogli odtworzyć swoje potrawy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej, jakości asortymentu kulinarnego Tupperware.
Finałowi uczestnicy i ich przepisy) z ubiegłych lat zostali jeszcze dodatkowo wyróżnieni pojawieniem się w ekskluzywnej Książce Kucharskiej oraz na Okładce Ulotki Promocyjnej Tupperware w lutym 2018.Konkurs Kulinarne Gwiazdy, otwarty dla wszystkich Konsultantów Tupperware wypromowanych na Menadżerów Grupy, nagradza rozwijanie kariery i osiągnięcia z nią związane. Zarówno ten konkurs, jak i inne podobne wewnętrzne programy, pokazują, że Tupperware nieustannie stwarza swoim pracownikom okazje do rozwijania kariery.

                                  


Jak wziąć udział w Konkursie?
Dowiedz się tutaj :
https://www.tupperware.pl/tupperblog/blog/kulinarne-gwiazdy-party-tupperware-2019