Lifestyle

Podróże

Wakacje z Amigos

Tekst Amigos • Zdjęcia www.wakacjeamigos.pl

2019-05-31
Wakacje z Amigos

Słoneczny wypoczynek i totalny reset od codziennych obowiązków, atrakcyjne ceny i bardzo dobra jakość – spełniamy słoneczne marzenia. Jesteś zapracowany i nie masz czasu na wizytę w biurze podróży?

 

Nie masz ochoty na szukanie oferty wakacyjnego wypoczynku w Internecie? To żaden problem, wyszukamy ofertę dla Ciebie dopasowaną do Twoimi oczekiwań, wystarczy wysłać do nas maila na [email protected], a my zajmiemy się przygotowaniem najlepszych propozycji, skontaktujemy się, podpowiemy, wyjaśnimy i profesjonalnie doradzimy. Od 17 lat sprzedajemy wakacje niemieckich organizatorów i mamy coraz więcej zadowolonych, powracających do nas Klientów.

 

 

 

Zapraszamy również na bardzo prostą w obsłudze i przejrzystą stronę internetową www.wakacjeamigos.pl. Znajdują się tam oferty wakacyjnego wypoczynku z wylotem z niemieckich lotnisk dla Klientów o różnych potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach finansowych. Na naszej stronie prowadzimy bloga, gdzie poruszmy kwestie istotne dla turystów, między innymi opisujemy, jak należy dokonać rezerwacji na naszej stronie, uzasadniamy dlaczego warto sprawdzić oferty niemieckich biur podróży i za porównywalną cenę otrzymać bardzo dobrą jakość.

 

 

 

 

Jesteśmy wiarygodnym biurem, posiadamy stosowne uprawnienia i ubezpieczenia, należymy do PIT.

Najprościej jest wejść na naszą stronę, gdzie jest możliwość konsultacji online przez Chat Amigos. Można zadzwonić pod numer: 757 532 601 lub odwiedzić nas na: https://www.facebook.com/AmigosJG/.

 

www.wakacjeamigos.pl

 

***

TREŚĆ SPONSOROWANA