Lifestyle

Moda

XII Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day

Tekst MTR • Zdjęcia MTR

2018-01-12
XII Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XII edycji Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Day, które odbędą się w dniach 20-21 stycznia 2018 r. w G2A Arena.

 

W szczególności zaproszenie kierujemy do przyszłych młodych par oraz osób, które przygotowują się do takich imprez jak bal karnawałowy czy studniówka oraz dbają o swój atrakcyjny wygląd i śledzą nowe trendy w modzie, kosmetyce czy fryzjerstwie.

 

Udział w targach weźmie ponad 130 firm z całego kraju, które zaprezentują kompleksową ofertę z zakresu organizacji ślubu i wesela, m. in. renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe, firmy wynajmujące samochody i limuzyny ślubne, firmy poligraficzne (karty okolicznościowe, zaproszenia), salony fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu i stylizacji, zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży, wydawnictwa branżowe.

 

Imprezy towarzyszące targom:

- GALA ŚLUBNA 2018 (pokazy mody ślubnej i wieczorowej),

- V edycja TOP FESTIWALU Weselnych Zespołów Muzycznych (niedziela – sala kongresowa),

- Warsztaty ślubne (sala konferencyjna),

- SHOW fryzjersko-kosmetyczne.

 

PEŁNY PROGRAM TARGÓW WEDDING DAY 2018

 

Liczne prezentacje, to tylko niektóre z planowanych atrakcji. Przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych. Na zwiedzających czekają również słodkości przygotowane przez cukierników.

 

Dla zwiedzających zostanie przygotowana pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Nagroda główna to wczasy na RODOS z wylotem z Rzeszowa, ufundowane przez biuro podróży ITAKA. Dodatkowe nagrody to m.in.:

- wymarzona suknia ślubna z najnowszej kolekcji „AFRODYTA”, ufundowana przez DOM MODY ŚLUBNEJ AFRODYTA,

- sesja plenerowa zagraniczna, ufundowana przez ZEBRA STUDIO MULTIMEDIALNE,

- voucher na „Wymarzony Tort Ślubny”, ufundowany przez PODARUJTORT.PL ,

- voucher o wartości 1000 zł na zakup biżuterii ślubnej, ufundowany przez Sklep Jubilerski SEZAM,

- kolacja zaręczynowa ufundowana przez HOTEL AMBASADORSKI.

 

Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrodę główną oraz pozostałe nagrody. Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (ITAKA) – stoisko nr 3.

 

W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu – będzie równa ilości przewidzianych nagród.

Konkurs rozpocznie się pierwszego dnia targów, a zakończy drugiego dnia (niedziela)

21 stycznia o godz. 17.00 (z tolerancją +/- 60 minut).

 

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta Wystawców oraz wyjątkowy charakter imprezy wzbudzi ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

 

Targi udostępnione będą zwiedzającym: 20-21 stycznia 2018 r. w godz. 1000-1800.

Bilet wstępu: 12 zł/osoba.

W godz. 10:00-11:00 bilet wstępu – 50% rabatu (sobota i niedziela).

 

Serdecznie zapraszamy

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

www.targirzeszowskie.pl