Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Pomysły na bożonarodzeniowe ozdoby

Oryginalne choinki z poinsecjami

2022-12-12 Publikacja:
STARS FOR EUROPE WWW.STARSUNITEEUROPE.EU
Materiał reklamowy   Czym byłaby Wigilia bez choinki? Nie ma chyba domu, w którym nie pojawiłby się ten uroczy symbol Bożego Narodzenia. Eksperci Stars for Europe (SfE) przedstawiają pomysły na ozdobienie świątecznego drzewka poinsecjami.   DLA MINIMALISTÓW Kremowe poinsecje doskonale pasują do minimalistycznego, (...)
Twój klucz do spokoju!

Ubezpieczenie OC Projektanta Wnętrz

2023-07-13 Publikacja:
Rożek Brokers Group Sp. z o.o.
[Materiał reklamowy]   Czy zdarzyło Ci się popełnić błąd projektowy i kosztowało Cię to sporo stresu? Nieprawidłowo oszacowałeś ilość materiału i przyszło Ci za to zapłacić?  Nie martw się, takie pomyłki zdarzają się najlepszym!     W życiu zawodowym spotykamy się z nieprzewidywalnymi sytuacjami, (...)
Najbliższe wydarzenia

Inspirujący czerwiec z Krakowskimi Szkołami Artystycznymi

2023-05-26 Publikacja:
Redakcja/Materiały Krakowskich Szkół Artystycznych
Lato w Krakowie zapowiada się kreatywnie i inspirująco. Na nadchodzący miesiąc Krakowskie Szkoły Artystyczne przygotowały bogaty plan wydarzeń. Już 3 czerwca Kraków po raz kolejny zamieni się w stolicę (...)
Malarstwo Renaty Dyk

Wyjątkowa moc sztuki

2023-05-04 Publikacja:
red.
**Materiał reklamowy**   Przelane na malarskie płótno emocje, wrażenia i wizje artysty mają wielką moc. Zamieniają wnętrza w pełną kolorów, niepowtarzalną przestrzeń. Taki potencjał mają obrazy Renaty Dyk, która nasyca je harmonią barw, ekspresją, ale też spokojem.   Świetlistość, rytm, kontrasty, budują równowagę i aurę tajemnicy. Różnorodne i unikatowe dzieła (...)