Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Virtus Studio zaprasza

STAND - UP DESIGNERS!

2022-04-14 Publikacja:
Virtus Studio
Virtus Studio zaprasza na autorski Stand-up Jana Sikory 27 kwiecień  godzina 10:00 Courtyard by Marriott Gdynia.   Po latach poważnych wykładów dotyczących teorii projektowania i opowiadania o zawodowym know-how, nadszedł czas na nową formułę: osobistą, zabawną i bez żadnych slajdów.   Architekt  Jan Sikory z pracowni Sikora Wnętrza podczas swojego wystąpienia w (...)
Ręcznie wykonana ceramika

Filiżanki od serca

2022-03-31 Publikacja:
Magda Pawluk
Filiżanki espresso zostały wykonane ręcznie przez osoby z niepełnosprawnością, zatrudnione w Fundacji Leny Grochowskiej. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych wzorów poprzez e-sklep www.KupujeszPomagasz.pl lub złożenie zamówienia dostosowanego do Państwa potrzeb.   Szeroka gama kolorystyczna szkliw pozwala dopasować produkt do każdego gustu. Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością. Dostępne są (...)
Sztuka we wnętrzach

Oprawiamy w ramy

2022-03-01 Publikacja:
OPRAWIAMY W RAMY
Elegancka, ręcznie patynowana drewniana rama z wyrazistym ornamentem w makówki. Perfekcyjnie nadaje się do oprawy obrazów i luster w dowolnym formacie.   Poza złotym, w serii dostępne są także inne kolory: biały, czarny, srebrny. A ponadto dziesiątki innych ram, pasujących do wysmakowanych wnętrz. Cały proces doboru oprawy można samodzielnie przeprowadzić na stronie internetowej, (...)
Między tradycją a modą

Magiczne święta przy choince

2021-12-22 Publikacja:
MAGDA PAWLUK
MATERIAŁ POWSTAŁ WE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GREENERY WORLD Pięknie udekorowane bożonarodzeniowe drzewko to nieodłączny element okazjonalnych aranżacji oraz świątecznej tradycji. Wspólne przystrajanie gałązek, rodzinne kolędowanie przy choince i znajdowanie pod nią prezentów należą do najbardziej wyczekiwanych momentów grudniowych świąt. Zanim (...)
#56 ODCINEK WEBINARIUM ARCHITEKTONICZNEGO

Narracja architektoniczna i ekspozycyjna. Spójność narracji w kreowaniu projektów muzealnych Nizio Design International 16.12.2021 godz. 11:00

2021-12-14 Publikacja:
Virtus Studio
16 grudnia zapraszamy na ostatni w tym roku webinar architektoniczny – spotkanie z cyklu Architektura. Gościem specjalnym Mirosław Nizio z Nizio Design International – architekt, mecenas kultury, ekspert z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania przestrzeni publicznych.   Punktem wyjścia do opowieści będzie rola kontekstu miejsca i historii w projektowaniu architektury. Posługując się przykładami własnych realizacji, Mirosław Nizio poruszy także zagadnienia związane z budowaniem narracji wystawy stałej w powiązaniu z bryłą obiektu i kontekstami oraz jej zmysłowym i emocjonalnym odbiorem przez zwiedzających.   Wielokrotnie nagradzany projekt architektury i wystawy stałej Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie, czy powstające właśnie Interaktywne Centrum Bajki i Animacji przy Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, to tylko niewielka część dorobku pracowni. O tym, jak istotna jest spójność narracji projektowanej architektury, kontekstów miejsca i historii z wypełniającymi wnętrza budynków wystawami, Mirosław Nizio opowie podczas swojego wystąpienia. Zapraszamy! Link do (...)
Bożonarodzeniowa edycja Targów WZORY

WZORY NA ŚWIĘTA 2021 DOM BRACI JABŁKOWSKICH

2021-12-10 Publikacja:
Targi Designu WZORY
WZORY NA ŚWIĘTA 2021 - Targi Designu Wzory Miejsce: Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa Termin: 18-19 grudnia 2021 r.   Link do wydarzenia: https://tiny.pl/9dtjz Link do Strefy Zrób Prezent! Warsztaty: ​​https://tiny.pl/9ft8r Film Wzory 2020: (...)