Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Pozytywna energia czy szaleństwo?

Wnętrze w stylu pop-art

2022-08-23 Publikacja:
RuckZuck
Popularny, groteskowy i ironiczny styl pop-art, przełamując granicę między życiem codziennym a artyzmem, stał się jednym z najbardziej wyrazistych kierunków sztuki współczesnej. Intensywne kolory, tworzywa sztuczne i neony to jego nieodłączne elementy. Dla jednych jest sposobem na wyrażenie swojej osobowości, dla innych kwintesencją kiczu. Jak zatem urządzić przestrzeń, by wzbudzała (...)
Webinarium architektoniczne z cyklu Nowoczesne Projekty Domów

WEBINAR | MIEJSKI AZYL|26.05.2022 I VIRTUS STUDIO

2022-05-25 Publikacja:
Virtus Studio
26 maja zapraszamy na webinarium architektoniczne z cyklu Nowoczesne Projekty Domów, na którym gościem specjalnym będzie Grzegorz Goworek z pracowni STUDIOORGANIC.   Miejski azyl – głównym założeniem wykładu jest przybliżenie filozofii projektowania (...)
 Witaj w świecie bez architektów

Spotkanie autorskie z Jakubem Szczęsnym

2022-05-09 Publikacja:
Virtus Studio
Virtus Studio zaprasza na drugie spotkanie autorskie z Jakubem Szczęsnym 18.05.2022 godz. 9:30 Wrocław Concordia! Temat przewodni spotkania „Działania na terenie zaludnionym.”   Jakub Szczęsny jest jednym z najbardziej wszechstronnych polskich twórców działającym na styku architektury, sztuki i (...)
Virtus Studio zaprasza

STAND - UP DESIGNERS!

2022-04-14 Publikacja:
Virtus Studio
Virtus Studio zaprasza na autorski Stand-up Jana Sikory 27 kwiecień  godzina 10:00 Courtyard by Marriott Gdynia.   Po latach poważnych wykładów dotyczących teorii projektowania i opowiadania o zawodowym know-how, nadszedł czas na nową formułę: osobistą, zabawną i bez żadnych slajdów.   Architekt  Jan Sikory z pracowni Sikora Wnętrza podczas swojego wystąpienia w (...)
Ręcznie wykonana ceramika

Filiżanki od serca

2022-03-31 Publikacja:
Magda Pawluk
Filiżanki espresso zostały wykonane ręcznie przez osoby z niepełnosprawnością, zatrudnione w Fundacji Leny Grochowskiej. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych wzorów poprzez e-sklep www.KupujeszPomagasz.pl lub złożenie zamówienia dostosowanego do Państwa potrzeb.   Szeroka gama kolorystyczna szkliw pozwala dopasować produkt do każdego gustu. Produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością. Dostępne są (...)