Design

Wydarzenia

Od 17 do 18 września Targi Budownictwa EXPO DOM w Hali PODPROMIE w Rzeszowie

Tekst Targi Budownictwa EXPO DOM • Zdjęcia Targi Budownictwa EXPO DOM targirzeszowskie.pl

2022-07-14
Od 17 do 18 września Targi Budownictwa EXPO DOM w Hali PODPROMIE w Rzeszowie

Niewątpliwie jest to znaczące wydarzenie w naszym mieście i samym Podkarpaciu skupiające w jednym miejscu całą branżę. Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoje oferty mogą zaprezentować m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

 

W ramach Targów EXPO DOM odbędą się:

- Targi OKIEN, DRZWI, BRAM I OGRODZEŃ

- Targi ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII i C.O.

- Targi ŁAZIENEK, KUCHNI I ARANŻACJI WNĘTRZ

- Targi POKRYĆ DACHOWYCH

- GIEŁDA DOMÓW I MIESZKAŃ

- Targi DOMÓW NA ZGŁOSZENIE, MIKRO I MODUŁOWYCH

- FESTIWAL OGRODÓW

 

Celem wydarzenia jest prezentacja najlepszych rozwiązań dedykowanych wspomnianym wyżej branżom, integracja środowiska i wymiana doświadczeń przy zaangażowaniu najlepszych specjalistów.

 

 

Zwiedzający podczas dwóch dni targowych będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Będą specjalne promocje i rabaty.

Na stoiskach producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych będzie można zapytać o najnowsze rozwiązania, dotyczące energooszczędnych i praktycznych rozwiązań. Okna, drzwi, podłogi, urządzenia grzewcze - to produkty, które zawsze interesują zwiedzających, a na targach mogą na ich temat rozmawiać z fachowcami.

 

 

EXPO DOM to z pewnością najważniejsze wydarzenie branży budowlanej we wschodniej Polsce. Targi odwiedzane są przez profesjonalistów zajmujących się budowaniem, architektów, inżynierów, deweloperów, ale również wszystkich, którzy przystępują do własnej inwestycji.

 

Przy szybujących cenach i problemach z dostępnością targi wydają się być naturalnym miejscem, które należy odwiedzić, jeśli zależy komuś na obniżeniu kosztów inwestycji i optymalnemu wyborowi.Wiele z produktów oferowanych na targach nie jest dostępnych w marketach a dzięki targom możemy je wszystkie poznać, zobaczyć, dotknąć w jednym miejscu i podyskutować o nich ze specjalistami. 

 

 

Rewolucja w energetyce i kolejne postanowienia UNII EUROPEJSKIEJ w zakresie obniżania emisji CO2 oraz embargo na dostawy surowców z Rosji pompują ceny paliw i energii do coraz to nowych szczytów cenowych. Rozwiązania oparte o Odnawialne Źródła Energii wydają się w tym momencie być nieuniknioną inwestycją zarówno dla nowobudowanych, jak i istniejących budynków mieszkalnych. Targi będą doskonałą okazją do poznania najnowszych rozwiązań obniżających rachunki za energię oraz ofert wiodących firm działających w segmencie OZE z regionu i Polski.

 

Firmy uczestniczące w targach EXPO DOM mogą ubiegać się o medale i wyróżnienia Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych produktów, które odznaczają się szczególnymi walorami jakościowymi, użytkowymi i estetycznymi.

 

Więcej informacji na stronie: https://targirzeszowskie.pl/pl/expo-dom/