Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Konferencja dla architektów i projektantów

IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2015

2015-10-05 Publikacja:
Magda Pawluk
30 września br. w Sali Kinowej hotelu Double Tree by Hilton odbyła się kolejna konferencja dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2015.   Na spotkanie przybyło ponad 50 architektów z woj. łódzkiego i mazowieckiego, a swoje produkty i rozwiązania na konferencji prezentowały następujące marki: LUG/ Flash&DQ, Kanlux, Kutek, (...)
26-27 IX  w Centrum Kultury

WZORY 2015 W LUBLINIE

2015-09-25 Publikacja:
Magda Pawluk
WZORY 2015 w Lublinie odbędą się  26-27 września w Centrum Kultury na ulicy Peowiaków 12. Centrum Kultury na dwa dni stanie się rezydencją młodego polskiego wzornictwa. WZORY to targi młodych projektantów. Promujemy świeży polski design oraz wspieramy młodych artystów dając im możliwość pokazania i sprzedaży swoich prac, a także wyeksponowania ich w niebanalnych (...)
Podsumowanie targów

Targi NOWY Dom NOWE Mieszkanie w Gdyni

2015-09-16 Publikacja:
Piotr Deoniziak
Szanowni Państwo,serdecznie dziękujemy za udział w pierwszej gdyńskiej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 5-6 września 2015 roku w GDYNIA ARENA w Gdyni. Dziękujemy wszystkim Wystawcom, Patronom Honorowym i medialnym oraz organizacjom i stowarzyszeniom za wsparcie merytoryczne i medialne (...)
Showroom RAUMPLUS

RAUMPLUS – marka której możemy zaufać

2015-09-07 Publikacja:
Lidia Skuza
3 września przedstawiciele marki RAUMPLUS spotkali się w showroomie przy ul. Burakowskiej z architektami, projektantami wnętrz i przedstawicielami mediów. Goście przybyli nader licznie, a wieczór obfitował w atrakcje i niespodzianki.     Firmy RAUMPLUS nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto (...)
Spotkanie w Showroomie Burakowska

Wieczór z marką RAUMPLUS

2015-08-20 Publikacja:
RAUMPLUS
  RAUMPLUS zaprasza architektów, projektantów i przedstawicieli mediów na wyjątkowy wieczór w Showroomie Burakowska!    3.09.2015 r. o godz.: 18.30 w warszawskim showroomie przy ul. Burakowskiej 5/7 odbędzie się wyjątkowe spotkanie z marką RAUMPLUS.   Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje, w (...)
Targi tekstyliów domowych

VII Interior Design Forum już we wrześniu!

2015-08-20 Publikacja:
Interior Design Forum
10 września 2015 roku w Warszawie po raz siódmy odbędą się jedyne w Polsce targi tekstyliów domowych – Interior Design Forum.    Profesjonaliści z branży spotkają się w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego, aby nawiązać biznesowe kontakty, zdobyć cenną wiedzę i (...)