Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy

Młodzi na dach

2016-01-08 Publikacja:
Magda Pawluk
Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy 2-5 lutego 2016 r. Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA w Poznaniu hala numer 7! Młodzi dekarze w wieku do 26 lat, konkurować będą ze sobą w trzech kategoriach konkursowych dachy strome, dachy, metalowe i dachy płaskie.  Przez 2 dni będziemy mogli obserwować jak rywalizują między sobą o tytuł najlepszych młodych dekarzy w Polsce. Spośród Nich (...)
Nowe kolekcje z całego świata

Targi Wnętrz HOME DECOR 2016

2015-12-18 Publikacja:
Magda Pawluk
HOME DECOR 2016 jest idealną okazją dla przedsiębiorców i projektantów do zapoznania się z nowymi produktami i nadchodzącymi trendami w branży wyposażenia wnętrz. Nowe kolekcje zaprezentuje około 150 firm z różnych części świata.   W nowym terminie, 8-11 marca, odbędą się największe w Polsce targi łączące tematykę dekoracji, artykułów do (...)
Wernisaż w Galerii Skałeczna 5

Three in one

2015-12-03 Publikacja:
Magda Pawluk
"Three in one" to tytuł nowej wystawy w Galerii Skałeczna 5 w Krakowie, której wernisaż odbędzie się 05.12.2015r. o godz. 17.00.     Tym razem Galeria Skałeczna będzie gościć trzy osobowości: – Arkadiusza Branickiego, przedstawiciela fotografii; https://www.fineartnude.pl/ – Joannę Kruczek projektantkę torebek; https://joannakruczek.com/ – Jacka Ostrowskiego projektanta (...)
Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design 2015

Design i aranżacje w Targach Lublin

2015-10-27 Publikacja:
Targi Lublin S.A.
Kolekcje mebli wypoczynkowych, młodzieżowych i dziecięcych, kominki, szafy, fotele, parkiety, balustrady, firany, dywany, tkaniny, oświetlenie, kamień dekoracyjny, dekoracje, przykładowe aranżacje wnętrz, usługi projektowe i wykończeniowe, deweloperzy, biura nieruchomości, banki – to tylko niektóre propozycje z oferty ponad 60 (...)
 Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design

Zaaranżuj swoją przestrzeń!

2015-10-16 Publikacja:
Magda Pawluk
Już po raz trzeci za sprawą Targów Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design (23-25 października) w Targach Lublin spotkają się  miłośnicy designu oraz aranżacji wnętrz. Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących inspiracji w wyposażeniu mieszkania, domu i biura, jak również do projektantów i przedsiębiorstw branżowych (...)
Konferencja dla architektów i projektantów

IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2015

2015-10-05 Publikacja:
Magda Pawluk
30 września br. w Sali Kinowej hotelu Double Tree by Hilton odbyła się kolejna konferencja dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2015.   Na spotkanie przybyło ponad 50 architektów z woj. łódzkiego i mazowieckiego, a swoje produkty i rozwiązania na konferencji prezentowały następujące marki: LUG/ Flash&DQ, Kanlux, Kutek, (...)
26-27 IX  w Centrum Kultury

WZORY 2015 W LUBLINIE

2015-09-25 Publikacja:
Magda Pawluk
WZORY 2015 w Lublinie odbędą się  26-27 września w Centrum Kultury na ulicy Peowiaków 12. Centrum Kultury na dwa dni stanie się rezydencją młodego polskiego wzornictwa. WZORY to targi młodych projektantów. Promujemy świeży polski design oraz wspieramy młodych artystów dając im możliwość pokazania i sprzedaży swoich prac, a także wyeksponowania ich w niebanalnych (...)