Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

 Zobacz co się wydarzy w czerwcu w Warszawie!

Targi HomeDays – mieszkaj pięknie!

2016-06-06 Publikacja:
Magda Pawluk
W dniach 17-18 czerwca 2016r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Dekoracji i Wyposażenia Domu HomeDays – mieszkaj pięknie! To wyjątkowa impreza wnętrzarska, podczas której wystawią się polskie i zagraniczne firmy z branży dekoracji i wyposażenia domu, a towarzyszyć im będzie wiele atrakcji! (...)
Targi aranżacji i wyposażenia wnętrz

FESTIWAL WNĘTRZ 2016

2016-05-23 Publikacja:
Magda Pawluk
Już po raz 10 mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w Festiwalu Wnętrz, który odbędzie się w dniach 11-12 czerwca w Centrum Targowym Chemobudowa. Inspiracją dla Festiwalu Wnętrz 2016 są Kolory Roku instytutu Pantona - Rose Quartz i Serenity. Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. To platforma łącząca świat producentów, (...)
26 kwietnia 2016

SPOTKANIA PROFESJONALISTÓW

2016-04-15 Publikacja:
Magda Pawluk
W imieniu wydawnictwa INFO-INWEST zapraszamy na konferencję Architektura Krajobrazu – Spotkania Profesjonalistów, 26 kwietnia 2016 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. 11.00 - Rozpoczęcie W programie min.:⦁    Dachy zielone płaskie - omówienie na bazie modelu.⦁    Retencjonowanie wody przez dachy zielone. ⦁    HOC (...)
Jakie innowacje przygotowali wystawcy?

Nowości na Targach INSTALACJE

2016-03-31 Publikacja:
Magda Pawluk
      REFLEX PL Recoflex Innowacyjna izolacja do podgrzewaczy Reflex Storatherm Aqua na bazie mikroskopijnych zamkniętych komórek. Wykonana z poliuretanowej sztywnej pianki zamkniętokomórkowej w znacznym stopniu redukującej straty cieplne podgrzewacza. Pawilon 5, Stoisko 150 REFLEX PL Reflex Control Remote System zdalnego (...)
Sosnowiec, Expo Silesia, 1 – 3 kwietnia 2016

9. Targi Budowlane SIBEX

2016-03-21 Publikacja:
Magda Pawluk
Nowe Otwarcie! Nowy termin! Niższe ceny!Szanowni Państwo! Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej - dziewiątej edycji Targów Budowlanych SIBEX, które, zrywając z dotychczasową tradycją lutowego terminu, odbędą się późną wiosną, w dniach 1 – 3 kwietnia 2016 w Expo Silesia w Sosnowcu. Wybór nowej daty podyktowany został dużymi zmianami w ogólnopolskim kalendarzu (...)
Zaproszenie

KONFERENCJE DESIGN

2016-02-11 Publikacja:
Magda Pawluk
Virtus Studio organizator eventów związanych z designem i architekturą, już dziś zaprasza architektów i projektantów wnętrz do udziału w kolejnych edycjach konferencji DESIGN.   Na konferencjach DESIGN prezentujemy nowe trendy, produkty oraz technologie do aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych, hotelowych, a także obiektów użyteczności publicznej. Każdej Konferencji DESIGN towarzyszy strefa polski (...)
http://sentinel.pl