Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Targi KOMINKI - zaproszenie

Trwa montaż targów KOMINKI

2016-01-28 Publikacja:
Magda Pawluk
Trwa montaż targów KOMINKI   Targi KOMINKI to jedyne targowe wydarzenie w Polsce, którego infrastruktura wyposażona jest w nowoczesną instalację odprowadzania spalin, stąd prezentowane na ekspozycji kominki już we wtorek zapłoną prawdziwym ogniem. W tej chwili trwa montaż: z sufitu pawilonu zwisają przyłącza kominowe, a na ekspozycji pachnie bardziej farbą (...)
VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy

Młodzi na dach

2016-01-08 Publikacja:
Magda Pawluk
Serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy 2-5 lutego 2016 r. Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA w Poznaniu hala numer 7! Młodzi dekarze w wieku do 26 lat, konkurować będą ze sobą w trzech kategoriach konkursowych dachy strome, dachy, metalowe i dachy płaskie.  Przez 2 dni będziemy mogli obserwować jak rywalizują między sobą o tytuł najlepszych młodych dekarzy w Polsce. Spośród Nich (...)
Nowe kolekcje z całego świata

Targi Wnętrz HOME DECOR 2016

2015-12-18 Publikacja:
Magda Pawluk
HOME DECOR 2016 jest idealną okazją dla przedsiębiorców i projektantów do zapoznania się z nowymi produktami i nadchodzącymi trendami w branży wyposażenia wnętrz. Nowe kolekcje zaprezentuje około 150 firm z różnych części świata.   W nowym terminie, 8-11 marca, odbędą się największe w Polsce targi łączące tematykę dekoracji, artykułów do (...)
Wernisaż w Galerii Skałeczna 5

Three in one

2015-12-03 Publikacja:
Magda Pawluk
"Three in one" to tytuł nowej wystawy w Galerii Skałeczna 5 w Krakowie, której wernisaż odbędzie się 05.12.2015r. o godz. 17.00.     Tym razem Galeria Skałeczna będzie gościć trzy osobowości: – Arkadiusza Branickiego, przedstawiciela fotografii; https://www.fineartnude.pl/ – Joannę Kruczek projektantkę torebek; https://joannakruczek.com/ – Jacka Ostrowskiego projektanta (...)
Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design 2015

Design i aranżacje w Targach Lublin

2015-10-27 Publikacja:
Targi Lublin S.A.
Kolekcje mebli wypoczynkowych, młodzieżowych i dziecięcych, kominki, szafy, fotele, parkiety, balustrady, firany, dywany, tkaniny, oświetlenie, kamień dekoracyjny, dekoracje, przykładowe aranżacje wnętrz, usługi projektowe i wykończeniowe, deweloperzy, biura nieruchomości, banki – to tylko niektóre propozycje z oferty ponad 60 (...)