Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

wanny z hydromasażem

Witalna kąpiel

2012-12-17 Publikacja:
Rafał Wozniak HOESCH
Jak poprawić samopoczucie? Jak osiągnąć równowagę po stresującym dniu pełnym napięć? Jak poprawić sylwetkę lub wspomagać leczenie trapiących nas dolegliwości? Jak walczyć z chorobą cywilizacyjną XXI wieku- bólem pleców i kręgosłupa? Świadome i efektywne zażywanie kąpieli w wannach z hydromasażem jest odpowiedzią na te i wiele innych pytań, które sobie zadajemy. Woda ze względu na swe właściwości wykorzystywana jest do (...)
Ekskluzywne telewizory Bang&Olufsen

Nowoczesny wymiar salonu

2012-12-17 Publikacja:
Katarzyna Barwińska Le Pukka
W nowoczesnych, starannie zaaranżowanych wnętrzach, telewizor stanowi jeden z najbardziej widocznych elementów wystroju. Warto zadbać o to, by odpowiednio wpasował się w przestrzeń, w której często stanowi punkt centralny najważniejszego z pomieszczeń – salonu.W kameralnych wnętrzach…Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania techniczne pozwalają na dopasowanie urządzeń (...)
kuszą designem i architekturą!

Dentyści...

2012-10-29 Publikacja:
Tomasz Pietrzak/Guarana Communications
Co ma wspólnego architektura, nowoczesne wzornictwo i stomatologia? Okazuje się, że dużo! Dobrze zaprojektowany przez architekta gabinet, który nie koniecznie kojarzy się z medycznym wnętrzem, może przełamać nasz strach przed dentystą i nakłonić do leczenia. Krzesło Starcka może zmienić wizerunek dentystyDzisiejszemu dentyście nie wystarczy już tylko fotel i wiertło, nad ostatecznym kształtem gabinetu pracują architekci, plastycy, (...)
kamień dekoracyjny

Kamienne piękno na wyciągnięcie ręki

2012-10-26 Publikacja:
Tomasz Ługowski Bruk-Bet
Pomysłów na wykończenie i udekorowanie domu jest całe mnóstwo. Producenci różnego rodzaju ozdób prześcigają się w kreowaniu coraz to nowszych projektów, które możemy wykorzystać do stworzenia wystroju o spójnej kompozycji. Jednym z ciekawszych pomysłów na aranżację wnętrza jest zastosowanie ściennego kamienia (...)
modny materiał

Beton w architekturze

2012-10-26 Publikacja:
Bartosz Gnatkowski concreate.pl
Beton to jeden z najbardziej powszechnych i ekonomicznych materiałów stosowanych we współczesnym budownictwie. Stosowany jest już od czasów starożytnych. Podstawowe właściwości charakteryzujące beton to wysoka wytrzymałość oraz doskonała urabialność.Czas zachwytuBeton długo jednak musiał czekać na swój czas. Za materiał warty uwagi uznał go dopiero jeden z najważniejszych architektów XX wieku, (...)
Panele 3D

Dom widziany w trójwymiarze

2012-08-28 Publikacja:
Bartosz Gołaszewski
Współczesna sztuka urządzania wnętrz wymaga nieszablonowych pomysłów. W poszukiwaniu oryginalnych, a jednocześnie wygodnych i gustownych rozwiązań aranżacyjnych, sięgamy po różne środki wyrazu. Wśród nich oraz większą popularnością cieszą się panele 3D. Dlaczego warto dekorować nimi ściany i sufity? Nie tylko moda Od lat trójwymiarowość coraz szerzej wkracza (...)
Wyzwanie dla każdego architekta

Duża płyta w małej łazience

2012-08-28 Publikacja:
Magdalena Ludwinek
Zaprojektowanie małej łazienki stanowi wyzwanie dla każdego architekta. W fazie pierwszej zawsze rodzą się pytania dotyczące nie tylko wyposażenia, ale przede wszystkim stylu pomieszczenia. Bogactwo wzornictwa, formatów oraz kolorów proponowanych przez producentów płytek i armatury przyprawia o zawrót głowy. Producenci zasypują rynek nowymi pomysłami (...)