Design

Wydarzenia

15-18.03 – Dni Świet(l)nych Inspiracji

Zdjęcia Nowodvorski Lighting

2023-03-09
15-18.03 – Dni Świet(l)nych Inspiracji

Przyjdź, zainspiruj się, znajdź rozwiązania dla siebie. Dom Marki Nowodvorski to więcej niż showroom ze świetlnymi inspiracjami – to rozmowy, spotkania z projektantami oraz jakość jako wartości sygnowane nazwiskiem założycieli marki.


Domy Marki Nowodvorski Lighting to kolejny etap na drodze rozwoju firmy. Jak mówi Olga Krywult, CEO i pomysłodawczyni projektu: Nowodvorski Lighting to marka,której siła to nie tylko bogata oferta, ale przede wszystkim dbałość i moc relacji – to właśnie potrzeba rozwoju wzajemnych relacji stała się inspiracją do powstania Domów Marki.


Wychodzimy naprzeciw projektantom, którzy w rozmowach z nami przyznali, że cenne jest dla nich osobiste doświadczenie z produktem – możliwość potwierdzenia jakości czy pogłębienia wiedzy o tym, w jaki sposób wpisać oświetlenie w projektowe oczekiwania. Domy Marki to przestrzeń, która pozwala się zatrzymać, inspiruje i rzuca światło na nowe możliwości. To rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Przyjdź do nas, zostań i poczuj się jak w domu.


Uroczyste otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting odbędzie się 15 marca o godzinie 10.00, w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3.


W dniach od 15 do 17 marca zaplanowane są spotkania z Partnerami biznesowymi, natomiast 18 marca to dzień dedykowany klientom indywidualnym. Poza prezentacją oferty, w tym tegorocznych nowości, skoncentrujemy się na szkoleniach produktowych oraz doradztwie projektowym i technicznym, którego udzielą nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale również obecni w tych dniach przedstawiciele Działu Rozwoju Produktu Nowodvorski Lighting – Design Lab. W sobotę przygotowaliśmy również dodatkową atrakcję – możliwość konsultacji projektu oświetlenia ze znaną z programów telewizyjnych projektantką wnętrz Martą Czerkies Home Designer, dodaje Olga Krywult.


Spotkania i warsztaty, które będą miały miejsce podczas dni otwartych, zapoczątkują cykl planowanych przez markę wydarzeń branżowych.


Mamy nadzieję, że dla naszych Klientów będzie to wartościowe miejsce na mapie Warszawy i będą naszymi stałymi gośćmi. Poza inspirującymi rozmowami projektanci będą mogli otrzymać też katalogi, wzorniki czy złożyć zamówienie z możliwością odbioru produktów w terminie dostosowanym do momentu instalacji oświetlenia, dodaje Olga Krywult.

 

 

To już drugi Dom Marki Nowodvorski Lighting. Pierwszy został otwarty pod koniec 2022 roku w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 161.

Program wydarzenia, jak również formularz umożliwiający zapisy na szkolenia znajdują się pod linkiem:

https://www.nowodvorski.com/harmonogram-open-days-w-domu-marki-nowodvorski

 

 

O Nowodvorski Lighting

 

Nowodvorski Lighting to polski producent dekoracyjnych opraw oświetleniowych, w tym systemów konfigurowalnych – szynoprzewodów oraz autorskiego Systemu Cameleon. Firma od 29 lat tworzy rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom pod względem wzornictwa, spójności z trendami i jakości. Asortyment obejmuje ponad 2000 produktów oświetleniowych, dedykowanych do przestrzeni domowych, komercyjnych i sektora HoReCa. Marka każdego roku poszerza ofertę o około 300 pozycji, odpowiadając na aktualne trendy i potrzeby rynku.

Nowodvorski Lighting jest polskim producentem dekoracyjnych opraw oświetleniowych, obecnym na ponad 50 rynkach świata. Dwa profesjonalne zakłady produkcyjne o powierzchni 19 000 m2, nowoczesny park maszynowy i zautomatyzowane centrum logistyczne o powierzchni 4500 m2 pozwalają spójnie realizować strategię rozwoju.

Jakość marki doceniają zarówno klienci, jak i eksperci. Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrody RED DOT AWARD: Product Design 2019 za projekt lampy „Q LED” oraz ECO PRIZE i GRAND PRIX 2020 Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

Dbałość o wzornictwo i nowatorskie rozwiązania sprawiają, że firma zdobyła zaufanie architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów.