Design

Dekoracje

Świąteczne iluminacje od SOLAR Lighting

Tekst Ewa Jurkowska • Zdjęcia SOLAR Lighting

2016-11-04
Świąteczne iluminacje od SOLAR Lighting

Co tworzy Święta? Przede wszystkim magiczna atmosfera, kreowana przez świąteczną iluminację domu, zwłaszcza dekoracyjne oświetlenie domu. Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w całym roku, emocjonujący zarówno dzieci i dorosłych. Wiek nie gra roli. Każdy czeka niecierpliwie na odpoczynek, zabawę i upominki pod choinką. To okres rodzinnych spotkań, wesołego biesiadowania, wręczania prezentów i radości z odczuwania magicznej atmosfery i bycia razem.

 

Jak co roku ze Świętami wiąże się tradycja dekorowania domów i mieszkań, co współtworzy ten szczególny nastrój i pozwala na spektakularne zaskoczenie gości. Podążanie za aktualnymi trendami sprawia, iż zawsze można zaproponować coś nowego podczas dekorowania naszego otoczenia. Świąteczne tradycje ciągle się rozwijają, a ich ważnym elementem jest świąteczna iluminacja domu.

 

świąteczna iluminacja domu 
Christmas Tree ID Door 2,1 m – 120 LEDs od www.solarlighting.pl

 

Każdy z nas chce zadbać o szczególny charakter tych kilku dni w roku. Pragnąc sprawić niespodziankę sobie, swoim bliskim i gościom, warto zainstalować na ścianie, oknie, drzwiach wejściowych albo w ogrodzie przed domem świetlistą choinkę. Ciepłe światło bez wątpienia uatrakcyjni zimowe noce, wywołując pozytywne emocje i uśmiech na twarzy.

 

Pomoże w tym nowy element łączący dawne tradycje z nowoczesnością, czyli świetlista Christmas Tree od SOLAR Lighitng, która jest wykonana ze 120 diod LED-owych, uzupełnionych o uniwersalny pasek, dzięki czemu montaż ozdoby nie należy do czasochłonnych i jest niezwykle prosty. Za sprawą świątecznej iluminacji Christmas Tree 1D Door choinka pozostaje niewidoczna w świetle dziennym, zaś z nadejściem pory wieczornej rozświetla drzwi przyjemnym światłem. Drzwi wejściowe w tym czasie powinny zapraszać gości do środka, a wiec jak najbardziej mile widziana jest na nich dekoracja. Ten jeden raz w roku, naprawdę warto sprawić radość sobie samym i naszym najbliższym. To my tworzymy magię świąt! Dekoracja Christmas Tree 1D Door to produkt ekologiczny, który jest odporny na różne warunki atmosferyczne.

 

 choinka do ogrodu
Christmas Tree 4,2 m – 640 LEDs od www.solarlighting.pl

 

Zastanawiamy się, jak udekorować plac miejski, park, miejskie ulice, place zabaw, a nie mamy pomysłu jak? To już nie problem. Zamiast tradycyjnej choinki SOLAR Lighitng proponuje tym razem Choinkę Christmas Tree o wysokości 4,2 m ubraną w światła z 640 diod LED. Bez potrzeby dekorowania stworzy się bajeczną atmosferę danego miejsca. Jego świetlista konstrukcja zwróci uwagę każdego już przy pierwszym spojrzeniu na okolicę. Z oddali sprawiają wrażenie, że wiszą w powietrzu, unosząc się nad ziemią. Po prostu blask świątecznej iluminacji!

 

Christmas Tree są tak zaprojektowane, aby były łatwe w użytkowaniu i dawały niepowtarzalny, niesamowity blask. Christmas Tree to nie tylko element świątecznej iluminacji ogrodu, to także przepiękna ozdoba placów osiedlowych. Doskonale nadaje się też do dekoracji różnych imprez okolicznościowych, nadając im niezapomniane wrażenia charakterystyczne dla iluminacji świetlnych. Czego chcieć więcej?

 

choinka solar lightning

 

Zewnętrzne choinki SOLAR Lighting są trwałe i wytrzymałe – nie wymagają żadnych specjalistycznych umiejętności technicznych. Dają możliwość instalacji unikalnego oświetlenia świątecznego gdziekolwiek zapragniemy: w ogrodzie, przed domem, na ulicy. SOLAR Lighting kładzie duży nacisk na ekologię. Wspomaga przeciwdziałanie nagminnemu wycinaniu lasów świerkowych. Przygotowując się do tegorocznych Świąt, warto zastanowić się nad zakupem świątecznych iluminacji. Oceńcie Państwo sami.

 

Dostępne modele Christmas Trees różnej wysokości: 1,85M-2,1M-3M-4,2M-6M-8M-10M z kolejno odpowiednio większą liczbą lampek LED: 250-120-360-640-600-720-960-1200-2000 LEDs.

 

SOLAR Lighting

www.solarlighting.pl

tel. +48 698 308 146