Design

Wydarzenia

Co Virtus Studio przygotowuje jesienią dla architektów?

Tekst Virtus Studio

2015-08-25
Co Virtus Studio przygotowuje jesienią dla architektów?

Będzie się działo. Virtus Studio – organizator eventów związanych z designem i architekturą przygotował szereg ciekawych wydarzeń dla architektów i nie tylko.  Zobaczcie, co nas czeka już niedługo.... 

 

DESIGN - nowe trendy w architekturze wnętrz  Szereg nowych wystawców, mnóstwo designerskich nowinek, ciekawi goście ze świata designu, młodzi twórcy w towarzyszącej strefie:polski dizajn  Pierwsze spotkanie z designem 24 września w Krakowie – zapraszamy!

 

virtus design 2015

 

ARCHITEKTURA

 

Siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia NOSPR w Katowicach, Manggha Galeria Europa – Daleki Wschód w Krakowie, Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu - to cztery niesamowite miejsca, w których jesienią Virtus Studio wraz partnerami zorganizuje spotkania na temat uniwersalnych rozwiązań dla budownictwa.

 

virtus architektura 2015

 

SPA&WELLNESS - od projektu do realizacji  

 

Jedno, ale wyjątkowe spotkanie na temat projektowania i aranżacji wnętrz hoteli SPA&Wellness. Wszystkich zainteresowanych architektów i inwestorów Virtus zaprasza do hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą, gdzie w przepięknej scenerii i miłej atmosferze specjaliści podejmą ważne zagadnienia, dotyczące powstających i istniejących obiektów SPA & Wellness.

 

virtus hotele 2015

 

BIURA - od projektu do realizacji 

Tym razem Virtus zaprasza do Poznania – miejsce, w którym odbędzie się konferencja to nowy, efektowny biurowiec z ażurową elewacją – Nobel Tower - siedziba Centrum Zaawansowanych Technologii. Jakie rozwiązania znajdują się wewnątrz budynku? O tym architekci będą mogli przekonać się już 23 września. 

 

virtus studio 2015

 

Virtus Studio przygotowuje również dwa nowe cykle kameralnych spotkań. Będą to : 

  • ARCHITEKTURA PRZYSZŁOŚCI...Drewno inżynieryjne - materiały XXI wieku  

Spotkania zainicjowane przez trzy firmy Huttemann, Kronospan i Sopexim, na temat nowoczesnego, nieograniczonego zastosowania drewna inżynieryjnego w budownictwie, które obecnie jest już materiałem dostępnym od ręki. 

 

architektura przyszłości 2015

 

  • Śniadania biznesowe z firmą SINIAT 

Tym razem Siniat, na porannych spotkaniach przy kawie poruszy temat zastosowania i możliwości płyt cementowych w budownictwie i we wnętrzach.

 

sniadanie biznesowe

 

Więcej szczegółów oraz zgłoszenia na spotkanie można przesyłać bezpośrednio do organizatora: 

Virtus Studio 

ul. Wrzesińska  6/10  31-031 Kraków 

Tel. 12 429 55 20 lub Adres e-mail: [email protected]