Design

Wydarzenia

COMITOR – nowatorskie podejście do kuchni

2016-11-03
COMITOR – nowatorskie podejście do kuchni

Wystartował najnowszy showroom firmy COMITOR – jeden z największych w Europie i największy w Polsce tego typu obiekt. 20 października 2016 r. architekci i przedstawiciele mediów uczestniczyli w jego uroczystym otwarciu w warszawskiej Domotece.Cechą wspólną dla urządzeń prezentowanych w warszawskim showroomie firmy COMITOR jest design, doskonałe materiały, innowacje i wyjątkowy komfort użytkowania. Przekonali się o tym architekci i projektanci wnętrz oraz dziennikarze uczestniczący w uroczystym otwarciu w warszawskiej Domotece. Przedstawiciele marek ściśle z firmą współpracujących – BLANCO, BEST, NOVY, KÜPPERSBUSCH i INSINKERATOR przedstawili zebranym swoje produkty i nowatorskie podejście do tematyki związanej z innowacyjnym i często luksusowym wyposażeniem kuchni. Spotkanie z ogromną gracją poprowadziła znana prezenterka telewizyjna – Dorota Gardias. O poczęstunek zadbała restauracja Halka, której właścicielami są znani architekci.

 

Dorota Gardias w showroom COMITORShowroom COMITOR zajmuje powierzchnię 200 metrów kwadratowych. Jednak nie tylko wielkość obiektu robi wrażenie, ale przede wszystkim jakość zgromadzonych produktów oraz wyjątkowy sposób ich prezentacji. Urządzenia z ekspozycji są podłączone do instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu można jeszcze przed zakupem je uruchamiać i testować ich działanie. Salon wyposażony jest także w bezpłatne wi-fi oraz nowoczesny sprzęt multimedialny wyświetlający prezentacje produktów. Autorką projektu wnętrza jest architekt Agata Kotowska.

 

sklep comitor blancoFirma COMITOR jest jedynym w Polsce importerem kontraktowym zlewozmywaków z akcesoriami, baterii kuchennych i systemów sortowania odpadów niemieckiej marki BLANCO, okapów kuchennych BEST i NOVY oraz urządzeń KÜPPERSBUSCH klasy premium. Firma działa od 1994 r. i specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i gastronomii. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów, takich jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu, Solidna Firma, a jej produkty są wyróżnione nagrodami, m.in.: iF Product Design Award, Dobry Design czy RedDot Design Award. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi, gdzie posiada centrum serwisowe i logistyczne oraz showroom. W Warszawie działa filia, a od października 2016 r. nowoczesny showroom w DOMOTECE.

 

kuchnia comitorPartnerami otwarcia showroomu firmy Comitor w Warszawie byli: BMW – Bawaria Motors Polska, restauracja Halka, Avant – Ceramika, Klinika La Perla, KOD Design, Domoteka oraz John Lemon. Patronat medialny obieli: Dom&Wnętrze, Czas na wnętrze, Wnętrze i Ogród, Nowy Magazyn, Dom Idealny, Living Room, Decoration&Design, Wnętrza domów: Kuchnie i Łazienki, archirama.pl, Dobry Dom: Technologie i materiały, foorni.pl, kuchenny.com.pl, InfoMarket, Biznes.meble.pl, Meble.pl, designteka.pl, domideco.pl, Kuchnia i Technika, archimania.pl, Creator i OKK!.