Design

Wydarzenia

Dajemy obraz marzeniom

Tekst Caro.pl • Zdjęcia Caro.pl

2017-07-28
Dajemy obraz marzeniom

Dwie sobotnie godziny wystarczyły, aby cały asortyment dekoracji przeznaczonych do akcji happy hours "Obrazy za 5 złotych" został wyprzedany. To kolejny dowód, że Polacy chcą mieszkać piękniej, lecz fundusze na aranżowanie domu nie zawsze łatwo nam wygospodarować. Ozdoby ścienne nie są produktami pierwszej potrzeby, ale ich obecność w naszych domach jest powszechnie pożądana. W związku z tym organizator akcji happy hours postanowił podjąć wyzwanie i po raz kolejny pomóc najbardziej potrzebującym.25 lipca Feeby.pl uruchomiło akcję charytatywną “Dajemy obraz marzeniom”. Serdecznie zaprasza do udziału wszystkie organizacje pożytku publicznego (OPP),  które pragną zmienić wygląd wnętrz podlegającej im placówki. Celem akcji jest upiększenie wybranego przez Internautów domu dziecka, hospicjum czy świetlicy środowiskowej. Harmonogram akcji składa się z dwóch prostych etapów. Pierwszy to zgłoszenie organizacji do dnia 10.08.2017 r. (link)   Drugi to głosowanie Internautów w terminie 14-31.08. Feeby.pl przeprowadzi metamorfozę pomieszczenia w Ośrodku wybranym największą ilością głosów.


Szczegółowy harmonogram, zasady i regulamin akcji znajdują się tutaj: https://feeby.pl/content/feebypl-zaprasza-do-akcji-dajemy-obraz-marzeniom-151

 

dajemy obraz marzeniomMisją Feeby.pl jest uświadomienie społeczeństwu, że estetyczne urządzanie mieszkania nie musi wiązać się z wydawaniem dużych sum pieniędzy. Zorganizowane w sobotnie popołudnia outlety pod hasłem „Obrazy za 5 zł”  umożliwiły zainteresowanym osobom zakup jednego z tysięcy nowoczesnych obrazów za symboliczną kwotę. Feeby.pl jako producent obrazów z 25-letnim doświadczeniem chce, aby domy wszystkich Polaków wyglądały przyjaźnie i stylowo, niezależnie od statusu materialnego zamieszkujących w nim osób.Od lat staramy się pomagać osobom i organizacjom, których wnętrza najbardziej potrzebują metamorfozy. Dotychczas pomoc organizowaliśmy głównie lokalnie, dziś jednak jesteśmy gotowi wesprzeć organizacje pożytku publicznego w dowolnym miejscu Polski. Zdecydują zgłoszenia samych organizacji i głosy oddane przez Internautów. Mamy nadzieję, że akcja spotka się z zainteresowaniem najbardziej potrzebujących i będzie początkiem działań, które wpiszemy w DNA naszej firmy na kolejne lata - mówi Grzegorz Naranowicz,  prezes firmy Caro, będącej właścicielem sklepu internetowego Feeby.pl.Tylko w ostatnim roku sklep Feeby.pl przekazał dekoracje m.in. do Publicznej Szkoły nr 6 i Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Nowej Soli, a także - jak każdego roku - dostarczył ozdoby wnętrz na cele aukcyjne do lubuskich sztabów WOŚP.

 

feeby


Szczegółowy harmonogram, zasady i regulamin akcji znajdują się tutaj: https://feeby.pl/content/feebypl-zaprasza-do-akcji-dajemy-obraz-marzeniom-zglos-instytucje-opp-do-1008-151 Zachęcamy też do odwiedzenia zakładki Aktualności i Bloga na stronie www.feeby.pl, w których zawsze informujemy o planowanych wydarzeniach oraz trendach i najlepszych metamorfozach.