Design

Dekoracje

Dekoracje ścienne modne w 2021 r.

Tekst Posterlounge • Zdjęcia Posterlounge www.posterlounge.pl

2021-01-29
Dekoracje ścienne modne w 2021 r.

Rok 2021 przyniósł ze sobą kilka nowych trendów związanych z aranżacją wnętrz. Pierwszym z nich jest kolor, a właściwie kolory roku Pantone, a są to jasnożółty oraz szary. Poza tym niezmiennie królować będą kolory ziemi i natury oraz skandynawski minimalizm. Pokażemy Wam jak w prosty sposób za pomocą dekoracji ściennych odświeżyć swoje wnętrze i dopasować je do panujących w tym roku trendów.Śmiałe połączenia żółtego i szarego

Wśród kolorów roku 2021 znalazło się połączenie dwóch odważnych barw, a są nimi jasny żółty oraz szary. Ponieważ szarość od dawna króluje w wielu domach – szczególnie jeśli chodzi o kolor ścian, to pozostaje nam tylko zadbać o kilka żółtych dodatków, abyśmy byli w tym roku na topie.


Świetnym dodatkiem do salonu, który już posiada szare elementy dekoracyjne będzie obraz na płótnie w żółtych tonacjach, który nie tylko rozświetli pomieszczenie, ale powoli przygotuje nas na nadejście wiosny. Jeśli nie mamy pomysłu na całą galerię, to możemy bezpiecznie zdecydować się na obraz na płótnie lub szkle akrylowym w ramie w większym rozmiarze. Taki obraz wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę a jednocześnie pozostawi nam miejsce na realizację innych pomysłów aranżacyjnych.

 

 

Trawa pampasowa –absolutny must-have tego sezonu!

Trawa pampasowa to coś, czego nie może zabraknąć w mieszkaniu urządzonym w stylu scandi-boho. Suszone trawy mogą stanowić nie tylko dekorację do wazonu, ale równie pięknie będą wyglądać na kolorowych lub czarno-białych fotografiach. W połączeniu z plakatami w kolorach ziemi stworzą spójną galerię ścienną. Plakaty z trawą pampasową to trend panujący od kilku sezonów i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. A więc dekorując swój salon obrazami z motywem suszonej trawy masz pewność, że dekoracja nie wyjdzie szybko z mody.

 

 


Motywy roślinne nadal w modzie

Oprócz traw pampasowych w modzie pozostają nadal rośliny i wszystko co z naturą ściśle związane. Tak więc plakaty i obrazy z wszelkiego rodzaju roślinami, zarówno tymi egzotycznymi, jak i rodzimymi będą doskonałym dopełnieniem dekoracji salonu, sypialni czy biura. Tego typu grafiki będą świetnie prezentować się w formie wydruku na naturalnej drewnianej płycie. Dopełnieniem takiej naturalnej ściennej dekoracji będzie ręcznie pleciona makrama lub wiklinowa ozdoba ścienna.

 

 


Więcej inspiracji na stworzenie modnej dekoracji ściennej znajdziesz na www.posterlounge.pl.

 

 

 

***

Tekst promocyjny