Design

Wydarzenia

Design na wymiar - Na miarę potrzeb 18.03.2021, godzina 11:00

Tekst Virtus Studio • Zdjęcia Virtus Studio

2021-03-16
Design na wymiar - Na miarę potrzeb 18.03.2021, godzina 11:00

Virtus Studio zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu Design na wymiar. Tematem przewodnim będzie aranżacja małych przestrzeni, o których opowie Szymon Hanczar z Hanczar Studio.

 

Najtrudniej jest urządzić małe mieszkanie, gdzie jeden pokój musi spełniać wiele ról. Najtrudniej nie znaczy, że jest to niemożliwe.
Aranżacja kawalerki to trudny egzamin z planowania. Mały metraż sprawia, że aby urządzić kawalerkę wygodnie i efektownie, należy maksymalnie wykorzystać przestrzeń.


O efektywności projektu wnętrz stanowi dopasowanie jego funkcji do potrzeb użytkownika. Nie można tego osiągnąć, nie zadając wnikliwych pytań, nie obserwując człowieka, nie studiując jego zachowań. Dobre wnętrze musi być skrojone na miarę potrzeb, a te bywają różne. W prezentacji zostaną opisane projekty mikromieszkań, przy realizacji których stawiano na wnikliwą analizę sposobu ich użytkowania. 


Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z nowościami polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów, a także z oferowanymi przez nich innowacyjnymi rozwiązaniami, które sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających projektach.


Udział bezpłatny, rejestracja:

https://bit.ly/webinar-na-miare-potrzeb-rejestracja


Więcej szczegółów :

https://virtus.com.pl/design-na-wymiar-na-miare-potrzeb/